خرید تور تابستان ایران بوم گردی

کاوه مدنی به ایران برنگشت، استعفا داد!

«کاوه مدنی» معاون سازمان محیط زیست که در زمان انتشار عکس‌های جنجالی او از سوی اصولگرایان، در سفر خارج از ایران بود، به کشور برنگشت.

به گزارش خبرنگار انصاف نیوز، مدنی پس از انتشار تصاویر و حمله‌های رسانه‌های تندرو به او، در حالی که در سفر کاری در خارج کشور بود، از همانجا استعفا داد و استعفای او پذیرفته شد.

محمود صادقی، نماینده‌ی تهران نیز در این باره در توییتر نوشت: «‏امروز از یک منبع موثق شنیدم ‎کاوه مدنی معاون سازمان حفاظت محیط زیست، ایران را ترک کرده است. همسر او نیز که ممنوع الخروج شده بود با رفع ممنوع الخروجی کشور را ترک کرد. درس عبرتی برای نخبگان ایرانی مقیم خارج از کشور!»

دکتر کاوه مدنی، استاد مدیریت محیط زیست امپریال کالج لندن مدت کوتاهی معاون سازمان محیط زیست بود و از او به عنوان متخصصی برجسته و شناخته شده در این حوزه نام می‌برند.

رقص کاوه مدنی یا کالای ایرانی؟

پیام استعفای کاوه مدنی چیست؟

یک فعال محیط زیست: تصور خدمتگزاری ما به جاسوسی تبدیل شده

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. سلام
  کاوه مدنی و امثالهم بایس بدونند امنیت و پست های این مملکت از شهدا و راه شهدا میباشد و به صرف داشتن یک تخصص متولیان پست ها مبرا نمی شوند تا هر کاری بکنند ایشون بایس در صورت گرفتن پست حرمت صاحبان اصلی هم نگه دار وحالا مملکت ما بیست مشکل زیست محیطی دارد و ایشان کدامیک میتوانست حل کند تا ما به توان علمی ایشون فارغ از تفکرشان نمره دهیم
  1-مسئله ریز گرد ها 2- باد های 130 روزه سیستان 3- ماسه های روان سیستان 4 خشک شدن زاینده رود 5
  خشک شدن تالاب های فلات مرکزی 6- دفن نامناسب زباله در جنگل های شمال 7 ورود زباله و شیرابه زباله به دریا 8 ورود فاضلاب شهری از رودخانه های شمال به دریا 9 آلودگی دریای خزر 10 هجوم پروانه های شب پره به جنگل هیرکانی 11 عدم لایروبی تالاب های استان مازندران و گیلان 12 خشک شدن هامون و نابودی نژاد گاو سیستانی 13 خشک شدن قنوات و نابودی خرچنگ ها و ماهی ها و دیگر آبزیان وابسته به قنوات 14 شور شدن چاه های دشت های کشور 15 فرو کش کردن زمین در کلیه دشت های معروف کشور 16 نابودی گونه های گیاهی در دامنه بخاطر نبودن مرتع و پره گاه در دشت 17 درگیری بین چوپانان و حیوانات حیات وحش بر سر منابع محدود در دامنه و چشمه های کم آب شده آب 18 چرای بی رویه دام در مناطق حفاظت شده جنگل های مازندران و گیلان و… 19 نابودی آرتیمیای دریاچه های ارومیه و قم 20 – صید بی رویه پرندگان مهاجر در استانهای شمالی 21- کاهش تولید خاویار و…. کمبود اعتبارات سازمان محیط زیست و…

  16
 2. تخصص به چکارمان مي آيد، تعهد باشد کفايتمان ميکند. مملکت پر است از متعهد، لذا اگر من بودم تمام متخصصين را از کشور بيرون ميکردم.

  12
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا