خرید تور تابستان ایران بوم گردی

اين هم از آقاي صادق زیباکلام اصلاح‌طلب!

سایت بهار نیوز با تیتر «اين هم از آقاي صادق زیباکلام اصلاح‌طلب!» نوشت:

صادق زیباکلام، استاد دانشگاه که به تازگی برنده جایزه سالانه آزادی بیان دویچه‌وله آلمان شده می‌گوید اگر لازم باشد، حتی در مقابل «خیزش مردم» اسلحه به دست می‌گیرد!
به گزارش ايران آنلاين، او در بخشی از مصاحبه خود با سايت ایران وایر گفته است: «امروز، شانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۷، باز هم می‌گویم من با تمام وجود از نظام دفاع می‌کنم و حتی یک قدم هم جلوتر می‌آیم و خیلی آشکار و صریح می‌گویم که اگر این نظام در معرض سقوط قرار بگیرد -منظورم از این نظام، همین مجلس شورای اسلامی، همین مقام معظم رهبری، همین شورای نگهبان، همین روزنامه کیهان و مابقی است- اگر همین نظام دچار بحران شود و من ببینم در شرف سقوط است که یا در نتیجه خیزش مردم در داخل کشور و یا حمله امریکا، اسراییل و.. به کشور باشد، من شرمنده شما و شرمنده خیلی از مردم ایران هستم، ولی با تمام وجود از نظام دفاع می‌کنم. من از اسلحه و فشنگ و… متنفرم اما اگر پایش بیفتد، اسلحه هم دست می‌گیرم و از نظام دفاع می‌کنم که سقوط نکند!!»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. مگر دفاع کردن ازنظام کار قبیحی است که چنین سرتیتری برای اقای زیباکلام انتخاب کرده اید.اطمینان داشته باشید که این نظر تمامی اصلاح طلبان واقعی است

    2
    1
    1. به هر شکل و به هر ترتیبی نه! مثلا اگر همسایه ی من اعتراض داشته باشه و وصل خارج هم نباشه، چی؟! راه حل اجرای بدون تنازل قانون اساسی و اصلاحات مداوم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا