خرید تور تابستان ایران بوم گردی

«حجاریان هم مثل اکبر گنجی خیالبافی می‌کند»

روزنامه‌ی اصولگرای جوان در اعتراض به اظهارات روز گذشته‌ی حجاریان  نوشت: سعید حجاریان در مصاحبه با روزنامه اعتماد به سبک خیال‌پردازی‌های دوستش، اکبر گنجی، شرایط کشور را به‌گونه‌‌ رمان توصیف کرده و برنامه جناح مقابل را چنان ترسیم نموده است که خودشان هم بشنوند، تعجب می‌کنند.

او پیش‌بینی كرده كه روحاني به يكي از اين دو صورت حذف خواهد شد: يا با انتخابات زودهنگام يا تغيير قانون اساسي!

درباره انتخابات زودهنگام انتخابات مجدد را بين جناح مقابل و «بدلي‌هاي اصلاح‌طلب» دانسته كه نهايتاً جناح راست با مشاركت پايين پيروز خواهد شد و ممكن است نظاميان يا نظاميان و روحانيون قدرت را تقسيم كنند.

مسعود بهنود قبل از چاپ روزنامه اعتماد از محتواي اين گفت‌وگو خبردار شده و در توئيتي به تبليغ اين مصاحبه پرداخته و آن را دقيق ارزيابي كرده است. اما هركس اين مصاحبه را بخواند درخواهد يافت كه سطح تخيل و داستان‌سرایی آن نشان مي‌دهد، مصاحبه‌شونده مبتني بر متون كلاسيك كه خوانده است، اظهارنظر مي‌كند و گويي اصلاً در ايران نيست. البته تزهاي قبلي حجاريان كه اصلاحات را به خاك سياه نشاند و همگي شكست خورد، ظاهراً براي ايشان درس‌آموز نبوده است.

انتهای پیام

 

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. منطق داعشیان صفت همین است بهرحال انجا که منطق وشعور وامی ماند اسلحه شروع میگردد ..هرچنددراین بینش وایدئولوگهایشان اساسا منطقی وجودندارد..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا