خرید تور تابستان ایران بوم گردی

«کسانی روی شاخه نشسته‌اند و بُن می‌برند»

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: کسانی روی شاخه نشسته اند و بن را می برند. صحنه سیاسی کشور در دست جریان‌هایی است که نه قواعد بازی را بلندند و نه اصول اخلاقی را در رقابت های سیاسی رعایت می کنند، روی شاخه نشسته اند بُن می برند.

«حسین کنعانی مقدم» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره شرایط کنونی کشور باتوجه به اعمال فشارهای آمریکا افزود: مشکل ما کسانی هستند که گل به خودی می زنند به قول معروف می گویند «مارادونا را ول کنید و غضنفر را بچسبید»، کسانی روی شاخه نشسته اند و بن را می برند.

این فعال سیاسی اصولگرا یادآور شد: در شرایطی قرار داریم که دشمن با تمام قوا و یکپارچه علیه ما صف آرایی اقتصادی و سیاسی کرده است. ما هم باید با پیروی از رهنمودهای حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب وحدت و انسجام داخلی را حفظ کنیم.

کنعانی مقدم با یادآوری این که اعتماد مردم به نظام و دولت از سرمایه های اجتماعی است که نباید از دست دهیم، گفت: تضعیف دولت، ایجاد ناامنی، تشویش اذهان عمومی و استفاده از بلندگوهای مختلف برای تضعیف نظام و انقلاب اسلامی به نفع دشمن است و کسانی که این کار را می کنند در زمین آنها بازی می کنند.

وی خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی باید عقلای سیاسی وارد صحنه شوند و از هرگونه التهاب و چالش داخلی جلوگیری کنند. مخالفت های مردم را باید عاقلانه پاسخ دهیم.

دبیرکل حزب سبز ادامه داد: در وضعیت کنونی صهیونیست ها، سعودی ها و تکفیری ها نه تنها می خواهند نظام جمهوری اسلامی ایران را سرنگون کنند، بلکه تحت سلطه خودشان در بیاورند در این شرایط تنها راه ایجاد وحدت و یکپارچگی است.

کنعانی مقدم یادآور شد: کار رسانه ها ایجاد شفافیت در فضای سیاسی کشور و انتقال مطالبات مردم است. رسانه ها نباید مطالبات را افزایش دهند و بلندگوی جریان های سیاسی شوند.

وی تصریح کرد: رسالت رسانه ها این است پیام مردم را به مسئولان برسانند و فضای سیاسی و اجتماعی کشور را مدیریت کنند تا بتوانیم بر مشکلات غلبه کنیم. رسانه های نباید با ایجاد وعده های جناحی و سیاسی، مردم را به خیابان ها بکشانند و اردوکشی راه بیندازد. اگر این کار را بکنند عملا با دست خودمان تیشه به ریشه نظام می زنیم.

دبیرکل حزب سبز با بیان این که با اعتماد سازی می توانیم افکار عمومی را برای شرایط جدید آماده کنیم، تاکید کرد: هم اکنون میلیاردها دلار پول راکد در اختیار مردم است که در خانه های خود نگهداری می کنند. سپرده گذاری و سرمایه گذاری وابسته به حمایت دولت است و مردم باید آینده روشنی را مشاهده کنند.

کنعانی مقدم افزود با ایجاد اعتماد می توانیم بر مشکلات اقتصادی و تحریم ها غلبه کنیم اما سلب اعتماد، یاس و ناامیدی ما را به بن بست می رساند که خروج از آن کار مشکلی است.

انتهای ‌پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا