خرید تور تابستان ایران بوم گردی

بازگشت استادی که «به دانشجوی دختر دست درازی کرده»؟

یکی از اساتید دانشگاه شریف که طبق گزارش‌های خبری منتشر شده در خبرگزاری‌ها بنابر حکم کمیته انضباطی اساتید این دانشگاه اخراج شده بود، کلاس او از ترم جدید در این دانشگاه برقرار خواهد بود.

به گزارش انصاف نیوز، متن نامه‌ی 165 نفر از دانشجویان هوافضای دانشگاه شریف در آبان ماه سال گذشته به وزارت علوم که در ایسکانیوز منتشر شده، در پی می‌آید:

«در نیم سال اول تحصیلی 94-95 تعرض و دست درازی یکی از اساتید دانشکده هوافضا دانشگاه شریف به یکی از دانشجویان دختر پس از بررسی های فراوان به صدور حکم اخراج استاد مذکور از دانشگاه صنعتی شریف توسط کمیته انضباطی اساتید منجر شد؛ اما در کمال ناباوری هیئت تجدید نظری در دانشگاه علامه طباطبایی (ره) حکم وی را به یک سال انفصال از خدمت تقلیل بخشید.

ریاست دانشگاه صنعتی شریف به طور کامل در جریان اتفاقات پیش امده قرار دارند و بر خلاف برخی اساتید حامی ایشان در دانشکده، بر این عقیده اند که فرد خاطی می بایست اخراج می شد؛ اما علیرغم تلاش های ایشان باز هم توفیقی در جلوگیری از حضور استاد خاطی در دانشگاه شریف حاصل نگردید.

از آنجا که حضور این استاد در فضای دانشگاه در روزهای گذشته سبب سلب آرامش دانشجویان و اساتید شده است و به نوعی تعرض به حریم امن دانشجو و تعدی به حیثیت دانشگاه تلقی می گردد، دانشجویان امضا کننده این نامه از حضرتعالی درخواست دارند به استناد جایگاه قانونی خود برای حفظ شان و منزلت جایگاه استاد و احترام به شخصیت و حریم دانشجویان برترین دانشگاه صنعتی کشور نسبت به اخراج استاد خاطی از دانشگاه اقدامات لازم را انجام دهید و با اخذ تدابیر شایسته از بروز این گونه مسائل در آینده جلوگیری فرمایید.»

این نامه به حسن عابدی جعفری، محمود صادقی، علی مطهری و محمدرضا عارف رونوشت شده بود.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. دست درازی کرده یعنی دقیقا چه کاری انجام داده است؟ احتمالا هر اتهامی جرم خاص خود را دارد که هیئت مربوطه بررسی کرده و رای داده است! آیا اگر دانشجوی پسری به دختری دست درازی کند دانشجویان خواستار خواستار اخراج وی خواهند شد؟!

    2
    3
    1. بعله هر اتهامی جرم خاص خود را دارد!!!!! ( من که این جمله را نفهیمدم) جرم استاد دست دراز کننده انفصال یکساله است و یکی مثل دکتر مردیها به دلیل تفکری متفاوت اخراج !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا