خرید تور تابستان

دستور وزیر کار برای “عدالت جنسیتی” در آگهی استخدام

آگهی استخدام شرکت «توسعه پلیمر پاد جم» در عسلویه با دستور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای رعایت “عدالت جنسیتی” اصلاح شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آگهی قبلی دعوت به همکاری شرکت توسعه پلیمر پادجم در عسلویه، فقط برای داوطلبان مردم تعریف شده بود که با توجه به سیاست های ابلاغی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در عدالت جنسیتی، در آگهی جدید، ثبت نام برای همه داوطلبان مرد و زن واجد شرایط علمی و تخصصی و اولویت جذب داوطلبان بومی اعمال شده است.

شرکت پتروشیمی جم که از شرکت های زیرمجموعه شستاست، در آگهی پیشین دعوت به همکاری برای جذب نیرو در 19 رشته تحصیلی اعلام نیاز کرده بود که 10 رشته تحصیلی فقط مختص جنسیت مرد اعلام شده بود.

در آگهی جدید این مساله لحاظ و عدالت جنسیتی در همه 19 رشته تحصیلی برای مرد و زن برقرار شده است.

شرکت توسعه پلیمر پادجم (سهامی خاص) به‌عنوان مجری طرح تولید محصولات پتروشیمی، توسط شرکت پتروشیمی جم در سال 1394 تاسیس شد. این شرکت در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در بندر عسلویه استقرار دارد.

مجتمع پتروشیمی جم پس از گذشت حدود یک دهه از راه اندازی و با داشتن واحدهای تولیدی الفین، پلی اتیلن سنگین و سبک خطی، بوتادین و بوتن1، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان الفین در جهان و محصولات پلیمری در ایران به شمار می رود.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. احتمالا شما جوون بیکار تو خونت نداری آقای وزیر خودتم میدونی که کار برای آقایون واجب تره . بخاطر همین اشتغال خانمهاست که سن ازدواج خانمها رفته تو 35 -40

  2. عدالت اینه که مرد بره سرکار . مگه چقدر فرصت شغلی وجود داره که به زن و مرد برسه آقای وزیر . یه خونه ای زن و مردو دخترش میره سرکار . یه خونه ای دوتا پسر معتاد بیکار داره . این درسته؟

  3. جناب وزیر اشتغال قبل از اینکه حق باشد وظیفه است و این وظیفه هم متوجه آقایان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا