خرید تور تابستان

شریعتی: امروز یک ماه حقوق کارگران نیشکر هفت‌ تپه پرداخت می‌شود [+توضیح فرماندار شوش]

غلامرضا شریعتی از پرداخت یک ماه از مطالبات معوق کارگران نیشکر هفت‌ تپه شوش طی امروز خبر داد.

استاندار خوزستان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با مذاکرات و تماس‌هایی که از جانب معاون اول رئیس جمهور، رئیس دفتر رئیس جمهور، وزیر کشاورزی انجام گرفت و همچنین همکاری‌هایی که دادستانی در این زمینه انجام داد، امکان پرداخت حقوق یک ماه کارگران فراهم شد.

وی افزود: با توجه به پیگیری‌های انجام گرفته امروز قرار است یک ماه از حقوق معوق کارگران شرکت به آنها پرداخت شود.

استاندار خوزستان ادامه داد: بر اساس صحبت‌هایی که مسئولان کارخانه انجام داده‌اند، یک حقوق دیگر نیز در سه تا چهار روز آینده به حساب کارگران واریز خواهد شد.

شریعتی با بیان اینکه پیش از این حدود 12 میلیارد تومان برای اورهال کارخانه به شرکت نیشکر هفت‌تپه پرداخت شده بود، گفت: اکنون نیز مبلغ یک میلیارد تومان برای تکمیل اورهال کارخانه تخصیص داده شده است.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با اقدامات و تلاش‌هایی که انجام گرفته است، روند کاری این کارخانه به حالت عادی بازگردد.


فرماندار شوش می‌گوید: فردا پنج‌شنبه حقوق عقب مانده یک ماه کارگران نیشکر هفت‌ تپه به حساب آنها واریز می‌شود و هفته آینده نیز حقوق یک ماه آنها پرداخت خواهد شد.

عدنان غزی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوش، اظهار کرد: فردا حقوق عقب مانده یک ماه کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه به حساب آنها واریز خواهد شد؛ همچنین مقرر شده هفته آینده نیز حقوق یک ماه دیگر پرداخت شود.

فرماندار شوش با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته جهت حل مشکلات کارگران، گفت: این حق کارگران شریف است که در زمان مناسب و به صورت منظم حقوق‌های خود را به آسانی دریافت کنند.

غزی همچنین از اختصاص یک میلیارد و پانصد میلیون تومان جهت اورهال و بازسازی شرکت نیشکر خبر داد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا