خرید تور تابستان ایران بوم گردی

واکنش امام جمعه بابل به ماجرای سد لفور: از فحشا نجات دهید

امام جمعه بابل در واکنش به ماجرای سد لفور [لینک] – انتشار عکس‌هایی از چند گردشگر بی حجاب در آن – گفت: یعنی واقعا دادستان استان چه کاره است؟ نیروی انتظامی کجاست، نمایندگی محترم ولی فقیه، سپاه که فقط ساخت‌وساز را اولویت کار خود قرار داده است، آیا این‌ها نباید در این زمینه اظهارنظری کنند و زن و بچه مردم را از فحشا نجات دهند؟

به گزارش انصاف نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بابل، حجت‌الاسلام حسن روحانی در خطبه‌های نمازجمعه بابل با اشاره به آنچه «ناهنجاری اجتماعی رخ داده در سدلفور» خواند، گفت:

رهبری فرمودند مردم مازندران متدین‌ترین افراد بودند، چون جلوی به فساد کشیده شدن شهرهای ساحلی را گرفتند که اگر مسؤولان کاری نکنند، مردم با غیرت خود این بی‌اخلاقی‌ها را معالجه کنند.

متاسفانه بهره‌وری‌ها و برکاتی که خداوند به این استان عطا کرد با کمال تاسف در سایه بی‌تدبیری‌ها مواجه شد باعث فلاکت و بدبختی این استان شده، مهم‌ترین امری که در این امر به ظهور رسید این استان نه صنعتی شد و نه کشاورزی بلکه گردشگری شده است.

در این ایام تعطیلات ۹۰۰ هزار گردشگر وارد این استان نشده است اما بیشترین حجم خسارت را مازندران در این ایام به خاطر گردشگری مواجه شدند.

بعضی از هم استانی‌های عزیز ما در همین شهرهای زیرآب و شیرگاه خیلی از این عزیزان متاسفانه امنیت از این مردم گرفته شده است.

علاوه بر این مسئله خوش‌نشین‌هایی که وارد استان شدند این همه ویلاهایی که در کنار دریا ساخته شد هر جا که این افراد را که می‌بینید ویلا ساختن خانه ساختند. زمین‌های هم استانی ما را افرادی می‌خرند فقط ویلا می‌سازند که در طول سال شاید یک‌بار هم بیاید بعضی از اینها جمعیت غیربومی‌ها آنها نسبت به بومی‌ها بیشتر شد که باعث تاسف است.

خسارت دیگر این پسماند و زباله‌های این گردشگران است. امروز از معضلات این استان پسماند و زباله‌ها است، به‌ویژه شهرهای ساحلی که واقعا در این زمینه مشکل دارند.

خیلی از افرادی که ساکن این شهرهای گردشگری هستند از بی‌تدبیرها و گرانی‌ها ناله می‌کنند می‌گویند این گردشگران باعث این شدند که ماهایی که ساکن این شهر هستیم نه قدرت خرید اقلام گران را داریم و نه زمین و ملکی برای زندگی کردن به خاطر گرانی‌های بی‌حساب و کتاب که این افراد مرفهی که از استان‌های دیگر آمدند اینجا داریم.

خسارت بعدی که این‌ها دارند که از همه مهم‌تر است خسارت اخلاقی و عیاشی است، بیشترین حضور و ورود استان مازندران شده است که چهار جاده برای این استان در نظر گرفته شده است که باز هم جوابگو نیست این دسته از افراد با بی‌توجهی که دارند فساد اخلاقی را در این استان ترویج می‌کنند.

در دیداری که با رهبری داشتیم ایشان گفتند مردم مازندران متدین‌ترین افراد بودند چون خاندان پهلوی می خواست شهرهای ساحلی را به فساد بکشند که مردم نگذاشتند.

در منطقه فیل‌بند افرادی که برای عیاشی آمدند فساد ایجاد کردند؛ نگاه من مثل نگاه رئیس جمهور نیست بلکه در بیرون می‌بینم روسری انداخته در سد لفور با برهنگی کامل برای خودشان قایق موتوری تهیه کنند در این سدی که برای آب شرب در نظر گرفته شده است، تصاویری که در فضای مجازی پخش شده واقعا شده جای تاسف است.

یعنی واقعا دادستان استان چه کاره است؟ نیروی انتظامی کجاست، نمایندگی محترم ولی فقیه، سپاه که فقط ساخت‌وساز را اولویت کار خود قرار داده است، آیا این‌ها نباید در این زمینه اظهارنظری کنند و زن و بچه مردم را از فحشا نجات دهند؟

در ماه مبارک رمضان در پردیس دانشگاه در مورد حجاب تحصن کردند یک زن از هیأت دولت آمده مصاحبه گرفته که هیأت دولت خیلی مایل به برخورد نیست من سوال دارم آیا هیأت دولت اصلا اعتقادی به حجاب و غیرت دارند؟ اگر مسؤولان استان کاری نکنند مردم با غیرت خود این بی‌اخلاقی‌ها را معالجه می‌کنند.

پیامبر اسلام درباره حفظ برکات و اعمال ماه مبارک رمضان هشدار داد. در آخر الزمان اینها خدا را فقط در ماه مبارک رمضان یاد می‌کنند و در این یک ماه فقط به مسجد می‌آیند و نمازجماعت می‌خوانند بعد ماه رمضان ۱۱ ماه بعد هیچ خبری نیست با مسجد و نماز بیگانه می‌شوند.

حفظ این سرمایه معنوی برای آحاد مومنین در ماه مبار در ادک رمضان و ادامه آن در ۱۱ ماه دیگر ارزشمند است.

هشت شوال روزی است که عناصر خبیث وهابی قریب به ۱۰۴ سال قبل که بر مدینه تسلط پیدا کردند قبور ائمه بقیع و قبور صحابه پیغمبر و قبور همسران پیغمبر را تخریب کردند.

حتی این عناصر قصد داشتند که مزار پیغمبر را هم خراب کنند که باعث مخالفت شدید مردم آن زمان شد.

در این ۱۰۴ سال هنوز هم در حال جنایت هستند امیدواریم که خدای متعال با نابودی این خاندان خبیث که این جنایات را انجام دادند همانگونه با جنایاتی که انجام دادند خداوند زمینه نابودی شان را فراهم کند.

جنجال عکس چند گردشگر در سد لفور مازندران

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا