خرید تور تابستان ایران بوم گردی

نظر متفاوت علی مطهری درباره‌ی ماجرای ویدئوی ستاره اسکندری

علی مطهری، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در یادداشتی که در اختیار ایسنا قرار داد با اشاره به انتشار فیلمی از ستاره اسکندری در خارج از کشور نوشت:

«درباره قضیه خانم ستاره اسکندری و بازیگرانی مانند ایشان که به خارج از کشور سفر می‌کنند باید یک اصل را ملاک قضاوت قرار داد و آن این است: اگر یک بازیگر زن در یک برنامه رسمی بین‌المللی در خارج از کشور به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران شرکت می‌کند باید پوشش اسلامی را به نحو درست رعایت کند اما اگر برای یک سفر شخصی یا خانوادگی به خارج از کشور رفته است مامور نیستیم تجسس کنیم که آیا پوشش اسلامی را رعایت می‌کند یا نمی‌کند و اگر رعایت نکرد او را به ریاکاری و نفاق متهم کنیم زیرا منطق او این است که در داخل ایران قانون را رعایت می‌کنم و در خارج به هر دلیلی از جمله سهل‌انگاری یا همرنگ جماعت شدن رعایت نمی‌کنم، گرچه می‌دانم که درست و صلاح و حکم عقل و شرع آن است که در همه جا رعایت کنم و رفتار یگانه داشته باشم.

اگر بازیگر زن یا مرد در یک سفر شخصی خارجی شعائر اسلامی را رعایت نکرد نباید به اشاعه آن بپردازیم هرچند تذکر لازم است اما اگر به عنوان نماینده ایران در یک برنامه رسمی بین‌المللی این شعائر را زیر پا گذاشت باید مورد مواخذه قرار گیرد.»

توییت انصاف | ستاره اسکندری و گشت ارشاد خارج از کشور!

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. درود بر علی مطهری خیلی منطقی برخورد کرده خدا پدرشو رحمت کنه همچین پسری تربیت کرد

  2. اشتباه برداشت آقاي علي مطهري نايب رييس سابق مجلس و نماينده فعلي تهران ، عدم آگاهي از قانون است. بنا بر نص ماده 7 قانون مجازات اسلامي، قوانين كيفري ايراننسبت به همه ايرانيان در داخل و خارج كشور اجرا مي شود. بنابراين هر تخلفي از قانون چه در داخل كشور و چه در خارج كشور ، قابل تعقيب كيفري است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا