خرید تور تابستان

تحصن برخی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت

برخی از دانشجویان دانشگاه علم و صنعت امروز سوم دی ماه از ساعت یک بعد از ظهر در ساختمان ریاست این دانشگاه تحصن کردند. این دانشجویان خواستار عزل عبدالمجید ارجمندی سرپرست جدید معاونت فرهنگی این دانشگاه هستند. این تحصن همچنان ادامه دارد.

به گزارش انصاف نیوز تعداد دانشجویان تحصن کننده بین 50 تا 60 نفر است. این دانشجویان پلکاردهایی در دست دارند که روی آنها نوشته شده: « معاون بی‌فرهنگی»، «ترویج فرهنگ= عزل ارجمندی»، «راه حل شما، مشکلات ماست.»، «اسوه‌ی بی‌فرهنگی، شده معاون فرهنگی»، «معاون ضد فرهنگ، نمی‌خوایم، نمیخوایم»، «علم و صنعت ایران، نمی‌شود پادگان»، «معاونت فحاشی».

طبق گفته‌ی دانشجویان ارجمندی سابقه‌ی امضای نامه‌ای مربوط به آذرماه 96 که خواستار برخورد قضایی با برخی دانشجویان است را دارد. او همچنین نامه‌ی 777 نفر که علیه نامه‌ی 77 نفر اصلاح‌طلبان داده شده را هم امضا کرده است. دانشجویان همچنین ادعا می‌کنند که این فرد به خاطر بداخلاقی با دانشجویانش در دانشگاه شهره است.

سه خواسته‌ی اصلی تحصن کنندگان عبارت است از: «1-عزل فوری دکتر ارجمندی ۲-عدم برخورد با هیچ یک از دانشجویان شرکت کننده در تحصن ۳-نظر تشکل‌های دانشجویی معترص و شورای صنفی در انتصاب بعدی گرفته و در نظر گرفته شود.»

فایل صوتی‌ای نیز منتسب به ارجمندی وجود دارد که استاد در حال فحاشی به یک دانشجو است. او در جواب یک دانشجو که قبل از اعلام پایان کلاس از سمت او می‌گوید:«خسته نباشید»؛ فریاد می‌زند: «خفه شو خانم، خسته هستی بفرما گمشو.» ادعا می‌شود این صدا متعلق به عبدالمجید ارجمندی است.

نام عبدالمجید ارجمندی در نامه‌ی 777 نفر

علی حقیقت جوان دبیر انجمن اسلامی آرمان که از شرکت‌کنندگان در این تحصن است می‌گوید: «چهارشنبه‌ی هفته‌ی پیش حکم دکتر شریعت معاونت فرهنگی دانشگاه علم و صنعت تمام شد و دکتر ارجمندی، استاد دانشکده‌ی معارف سرپرست جدید معاونت فرهنگی و اجتماعی شد. ما به واسطه‌ی اینکه ایشان تا به حال یک نامه‌ی صد امضایی، امضا کرده که گفته شده بود باید با چند دانشجو برخورد قضایی شود. نامه‌ی 777 نفر را هم امضا کرده بود و بین دانشجویان معمولی هم اصلا معتبر و خوشنام نیست.

یک فایل صوتی وجود دارد که ایشان سرکلاس به دانشجویان بی‌احترامی کرده، برای همین چیزها هم بین دانشجویان معمولی هم بدنام است. ما ، تعدادی از دانشجویان در ساختمان ریاست تحصن کردیم و خواستار عزل دکتر ارجمندی هستیم.»

نامه مربوط به درخواست برخورد قضایی با برخی دانشجویان

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا