خرید تور تابستان ایران بوم گردی

استراماچونی: مشکلات به خاطر تحریم‌ است

«آندره‌آ استراماچونی»، سرمربی ایتالیایی استقلال تهران گفت: مطمئن هستم مشکلات به خاطر تحریم های سیاسی و اقتصادی است که علیه ایران صورت گرفته است.

به گزارش ایسنا و به نقل از کوریره‌ دلواسپورت، آندره‌آ استراماچونی بعد از حدود یک ماه از ترک تهران درباره شرایط این تیم به صحبت پرداخت. مشروح صحبت‌های جدید سرمربی ایتالیایی استقلال به شرح زیر است:

* در چه شرایطی در ایران زندگی و کار کردید؟

– “ما در پنت‌هاوس با منظره‌ای زیبا از کل شهر در قسمت شمالی تهران زندگی می‌کردیم که تقریبا چند صد متری مدرسه و سفارت ایتالیا بود. این منطقه بسیار زیبا و مملو از خدمات، فروشگاه‌ها و رستوران‌هاست. آن‌ها در دو ساختار مختلف گسترش یافته بودند. من راننده‌ای مثل تمام متخصصان باشگاه داشتم، اما سفرها – با توجه به ترافیک باورنکردنی در تهران – بسیار طولانی بود. به همسرم گفتم، آیا از ترافیک در ایتالیا شکایت داشتید؟ دیدید که همه چیز نسبی است … ”

*دلیل شما برای خاتمه روابط با استقلال چیست؟

“وکلا من در تماس با موسسات بانکی مدت‌هاست که در روش‌های پرداختی، بی نظمی را گزارش کرده‌اند. با وجود هشدار اول که در ماه آگوست اعلام شده بود و سه افسر مشترک دیگر با فیفا نیز موضوع را دنبال کردند، اوضاع اصلاح نشده است و قرارداد من توسط وکلایم متوقف شد، از نظر قانونی نمی‌توانستم کار خود را ادامه دهم اگر آنها بی‌نظمی‌های مورد نظر را اصلاح نکرده بودند. به همین خاطر بود که به کارم پایان دادم. مطمئن هستم این مشکلات به خاطر تحریم های سیاسی و اقتصادی است که علیه ایران صورت گرفته است.

*از 6 ماه حضور در ایران بگویید؟

خارج از مشکلات مالی، ایران کشوری زیباست که علاقه زیادی به فوتبال در آن وجود دارد که تماشاگران زیادی برای دیدن بازیها به ورزشگاه می‌روند. ما در ایران راحت بودیم و دوستان خوبی پیدا کردیم.

*می دانید هواداران برای حمایت از شما به خیابان‌ها رفتند؟

بله این باعث افتخار من است و این هواداران که تعداد آنها زیاد است همیشه من را دوست داشتند. آنها برای اینکه به من لطف کنند با پیراهن اینتر به ورزشگاه می‌آمدند که تجربه خیلی خوبی از کار با ایرانی‌ها بود.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا