خرید تور تابستان

اولین کنگره حزب کارگزاران غیرعمومی برگزار شد

در پایان اولین کنگره حزب کارگزاران که به صورت غیرعلنی برگزار شد، بالاخره چند چند عضو به عنوان اعضای انتخابی به اعضای غیرانتخابی شورای مرکزی این حزب اضافه شدند.

به گزارش انصاف نیوز به نقل از کارگزاران جوان، بر مبنای نتایج انتخابات شورای مرکزی در کنگره، در بخش خانم ها: فرزانه ترکان با 508 رای، شهربانو امانی با 488 رای، فاطمه السادات مقیمی با 485 رای ؛ انتخاب شدند.

◀️از میان کاندیداهای بخش استان ها نیز اسفندیار 334 رای و مختار طاهریان با 331 رای، به شورای مرکزی راه یافتند.
از سایر شخصیت ها نیز محسن هاشمی با 507 ، سعید لیلاز با 480، محمد عطریانفر با 362 رای، علی هاشمی با 353 رای، جهانبخش خانجانی با 347 رای، محمود علیزاده طباطبایی با 297 رای، احمد نقیب زاده با 297 رای انتخاب شدند تا در مجموع به عنوان 12 نفر اعضای شورای مرکزی به 13 نفر اعضای قبلی شورای مرکزی این حزب اضافه شوند.

◀️در رای گیری شورای مرکزی حزب کارگزاران لیلا دودمان، سادات حسینی و محمد اقایی به عنوان بازرسان انتخاب شدند. همچنین حسن محمدی با 188 رای و کامیار چایچی با 151 رای به عنوان بازرسان علی البدل انتخاب شدند.

◀️به گفته حسین مرعشی شورای مرکزی جدید کارگزاران از فروردین ماه سال آینده مستقر شده و کارشان را اغاز خواهند کرد.

◀️گفتنی است پیش از این بر اساس قرعه کشی صورت گرفته در شورای مرکزی کنونی حزب کرازگران عضویت 12 نفر ذیل در شورای مرکزی برای یک سال تمدید شده بود:

اسحاق جهانگیری، غلامحسین کرباسچی، سیدحسین مرعشی، فائزه هاشمی، رضا امراللهی، محمد قوجانی، عباس آقا علیخانی، سیدحسین هاشمی، غلامرضا پناه، هدایت الله آقایی، پروانه مافی، و معصومه کفایتی.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا