خرید تور تابستان ایران بوم گردی

حامد بهداد: اسم مزخرف سلبریتی را از ما بردارید! [+فیلم]

حامد بهداد سلبریتی سینمایی در سیزدهمین جشن منتقدان صحبت‌های جنجالی کرده و گفته که دوست ندارد سلبریتی خوانده شود. حرف‌های او با واکنش‌های مثبت و منفی در شبکه‌های اجتماعی روبرو شده است.

به گزارش انصاف نیوز به نقل از برنا، حامد بهداد که تندیس بهترین بازیگر مرد برای بازی در فیلم «قصر شیرین» به او تعلق گرفت، زمانی که برای دریافت جایزه‌اش به بالای سن رفت، گفت:

سلام و درود خدمت همه شما و دیگر همکارانی که افتخار ندارم در این لحظه با آن ها جشن بگیرم؛ 26 آبان ماه سالروز تولدم بود و امشب 10 بهمن ماه تولد مادرم است و او در 26 آبان ماه برایم نوشت تولدت مبارک ضمن اینکه خواهش می کنم عکسی یا گزارشی از تولدت در اینستاگرام و هیچ کجای دیگر نگذار، بدین خاطر که جوانان مملکت به خیابان ها آمدند و از گرانی و سختی جانشان را در کف دستانشان گرفتهاند و ما نمی خواهیم نمک بر روی زخمشان بپاشیم از دوستانت هم همین را درخواست کن.

گاهی اوقات عرصه سخن کوتاه نمی شود، تمام می شود و به پایان می رسد؛ واژه‌ها خاصیت و قدرتشان را از دست می دهند. امیدت نا امید می شود. شور و نشاطی که داری میمیرد. هزار جمله حفظ می کنی که تو که آینه مردمت هستی تو که خود خود مردم هستی این ها را با قلبت به آنها بگویی ولی می بینی چه بی اثر کلام، چه بی ثمر کلام، هزارتا جمله و شعر حفظ کردم قصد کردم هزار چیز بگویم.  ما خودِ خودِ مردمیم، این اسم مزخرف سلبریتی را از روی صورت ما بردارید. من در تمام طول عمرم از آبان امسال تا همین امروز هیچ وقت تا این اندازه احساس نزدیکی و غرابت به مردمم و سرزمینم نداشتم. مرور کنید ببینید آیا ما امیدی به آینده داریم؟ قلبی، روحی، عشقی از ما باقی مانده است؟ کدام سکوت رفیق و چقدر بی ثمری و نمی توانی مسئولیت خودت را که عشق ورزیدن است به انجام برسانی نمی توانی این مهری که مردم به تو دادن را به نحوی برگردانی. آن قدر شکایت در دلم است که همانند تک تک شما است که نهایت ندارد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا