خرید تور تابستان ایران بوم گردی

انصارالله: به تعرض آمریکا به هواپیمای ایرانی پاسخ می‌دهیم

محمد البخیتی، عضو دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن با بیان این که ما و ایران در یک محور هستیم تاکید کرد: انصار الله یمن هم به نوبه خود در زمان مناسب به تعرض آمریکا به هواپیمای مسافربری ایرانی پاسخ می دهد.

به گزارش ایسنا به نقل از رای الیوم، عضو دفتر سیاسی جنبش انصارلله یمن گفت: انصارلله یمن و ایران در یک محور درحال جنگ با آمریکا و اسرائیل هستند.

وی تاکید کرد: جنبش انصارلله یمن در زمان مناسب به اقدام آمریکا در تعرض به هواپیمای مسافربری ایرانی پاسخ خواهد داد البته اقدام انصارالله در پاسخ به این کار آمریکا جایگزین ایران نیست.

البخیتی گفت که در بیانیه ی دفتر سیاسی جنبش انصارلله تاکید شده است که ملت یمن در کنار تمام امت اسلامی علیه طغیانگری آمریکا می ایستد.

وی گفت: انصارلله به عنوان یک جنبش مقاومت و در قالب محور مقاومت علیه سلطه گری آمریکا است.

به گزارش ایسنا، پیش از این نیز دفتر سیاسی جنبش انصارلله یمن و محمد عبدالسلام سخنگوی این جنبش اقدام آمریکا در تعرض به هواپیمای مسافربری ایرانی را به شدت محکوم کردند.

شامگاه پنجشنبه پرواز ۱۱۵۲ هواپیمایی ماهان از تهران به مقصد بیروت به دلیل حرکت خطرناک و تهدیدآمیز دو جنگنده بر فراز آسمان سوریه مجبور به کاهش سریع ارتفاع شد که در این بین برخی مسافران این پرواز آسیب دیدند.

مسئولان آمریکایی تایید کردند که جنگنده‌ای که در مسیر پرواز هواپیمای ماهان از تهران به لبنان ایجاد مزاحمت کرده بود، آمریکایی بوده است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا