خرید تور تابستان ایران بوم گردی

«حاج قاسم را به دفاع از دیکتاتور محکوم می‌کردند»

سردار حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه گقت: مبارزه حاج قاسم در جنگ سوریه و عراق، مبارزه در اوج مظلومیت و تنهایی بود. در روز های اول که حاج قاسم را به دفاع از دیکتاتور محکوم می کردند و با ساده اندیشی، داعش و جریان تکفیر را مردم سوریه قلمداد می کردند، اما حاج قاسم دست از فرمان ولایت نکشید و در اوج مظلومیت و تهمت همراه با یارانش به کار خود مشغول بود.

به‌گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار امیر علی حاجی زاده شب گذشته در مراسم گرامیداشت سالگرد سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (علیه السلام) برگزار شد ، در سخنانی با اشاره به دلائل شهادت شهید سلیمانی بیان کرد: آمریکا بعد از جنگ جهانی دوم با کمترین هزینه و خسارت فاتح دنیا شد و به عنوان ابر قدرت تمام دنیا را مصادره کرد.

وی ادامه داد: آمریکا در کل جهان ارتش خود را مستقر کرد ، ارتش عظیمی در اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی و ژاپن مستقر ساخت و حالا در منطقه مرکزی جهان که آنها آن را خاور میانه خطاب میکنند ،فرماندهی عظیمی بنام گروه تروریست سنتکام را که هدف آن تجزیه کشورهای منطقه است ایجاد کرده است. آنها می خواهند کشور های منطقه ما فاقد ارتش و نیرو های مسلح باشند و بدون سر باشند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به این که آمریکا راهبردها و سناریوهای خود را با هدف تسلط بر منطقه و طراحی و عملیاتی کرده است، اظهار کرد: در جنگ جهانی 8 ساله ایران داخل مرز های خود با رژیم بعثی عراق می جنگید که درواقع نماینده 123 کشورجهان و برخوردار از حمایت ابرقدرت های غرب و شرق بود . اما امروز به لطف رشادت های حاج قاسم و شهدای مدافع حرم،اراده و گفتمان انقلاب اسلامی و مقاومت  از مدیترانه تا دریای سرخ را تحت تاثیر اهداف راهبردی ما قرار داده است.

سردار حاجی زاده بیان کرد: مبارزه حاج قاسم در جنگ سوریه و عراق، مبارزه در اوج مظلومیت و تنهایی بود. در روز های اول که حاج قاسم را به دفاع از دیکتاتور محکوم می کردند و با ساده اندیشی، داعش و جریان تکفیر را مردم سوریه قلمداد می کردند ، اما حاج قاسم دست از فرمان ولایت نکشید و در اوج مظلومیت و تهمت همراه با یارانش به کار خود مشغول بود و آنچه باعث شد او  برجسته، ممتاز و متفاوت شود، ولایت پذیری محض او بود. حاج قاسم با عشق و علاقه چله جهاد گرفت و چهل سال مجاهدانه کار کرد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا