خرید تور تابستان

واکنش عضو مجلس خبرگان به پنجمین حراج تهران: برخورد شود

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: بدون شک برگزاری چنین مراسم‌هایی در شأن نظام جمهوری اسلامی نیست و ما باید نسبت به این گونه اقدامات وارد عمل شویم.

به گزارش میزان، آیت الله محسن مجتهد شبستری پیرامون برگزاری پنجمین حراج تهران در یکی از هتل های تهران که در آن مبلغی بیش از 25 میلیارد و 360 میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت، اظهار کرد: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در مورد اشرافی گری و دعوت به ساده زیستی انتظار می رود که مسئولین و دستگاه های اجرایی کشورمان نیز با الهام از قوانین اسلامی در مقابله با اشرافی گری و تجمل گرایی وارد عمل شوند.

وی افزود: بدون شک برگزاری چنین مراسم هایی در شأن نظام جمهوری اسلامی نیست و ما باید نسبت به این گونه اقدامات وارد عمل شویم.

عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: به طور حتم کارهایی که برخلاف عرف و به منظور شهرت طلبی و اشراف گرایی صورت می گیرد در اسلام حرام است از این رو مقام معظم رهبری نیز با الهام از مکتب اسلام بارها تأکید کرده اند که باید از تجمل گرایی پرهیز کرد.

شبستری خاطر نشان کرد: انتظار می رود مسئولین هم دربرپایی نمایشگاه ها و هم در نهادهای مختلف ملاحظات لازم را رعایت کنند تا آحاد مردم مخصوصا خواص ازتجمل و اشرافی گری به دور باشند.

وی تأکید کرد: بدون شک برخورد با این گونه نمایشگاه‌ها از سوی دستگاه‌های مربوطه امری لازم و ضروری است و انتظار است درکوتاه ترین فرصت ممکن با آن برخورد شود.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا