خرید تور تابستان ایران بوم گردی

واکنش چمران به اختلاف پیش آمده برای انتخاب شهردار

مهدی چمران، رئیس موقت شورای ششم تهران درباره‌ی اختلاف پیش آمده برای انتخاب شهردار گفت: این اختلاف نظر طبیعی است به هر حال همه یک نظر واحد برای انتخاب شهردار ندارند و گزینه ها موافق و مخالف دارد که البته همیشه تضارب آراء وجود داشته و این موضوع مشکلی ندارد.

چمران در گفت‌وگو با فارس، درباره نهایی شدن انتخاب شهردار در پایتخت اظهار داشت: صبح امروز سردار احمدی‌مقدم در حال ارائه برنامه‌های خود در شهرداری تهران است و پس از آن محسن پیرهادی برنامه‌هایش را برای منتخبین بیان می‌کند.

وی افزود: بعدازظهر امروز نیز جلسه‌ای در مورد تنظیم برنامه‌های داخلی شورا و روش‌های داخلی خواهیم داشت.

رئیس موقت شورای ششم تهران درباره اینکه آیا گزینه جدیدی از میان 7 گزینه باقیمانده جهت سکان‌دار شدن شهرداری تهران انصراف داده‌اند یا خیر گفت: خیر، یکی از گزینه‌ها برنامه‌هایش را برای ما فرستاده بود ولی به دلیل مأموریت کاری که برایش پیش آمد فرصت نشد آنها را ارائه دهد ولی به هر حال ایشان هم جزو افرادی هستند که در گزینه‌های نهایی قرار دارند.

چمران در مورد اختلاف پیش آمده میان منتخبین شورای ششم جهت انتخاب شهردار گفت: این اختلاف نظر طبیعی است به هر حال همه یک نظر واحد برای انتخاب شهردار ندارند و گزینه ها موافق و مخالف دارد که البته همیشه تضارب آراء وجود داشته و این موضوع مشکلی ندارد.

وی گفت: هنوز معلوم نیست برای مرحله پایانی 3، 2 یا یک گزینه نهایی انتخاب کنیم ولی امروز عصر یا فردا صبح نتیجه قطعی اعلام می‌شود.

رئیس موقت شورای ششم تهران بیان داشت: ارزیابی گزینه‌های نهایی در حال حاضر بر اساس نمره‌دهی نیست بلکه این موضوع روزهای گذشته انجام گرفته و حالا قیاس و گزینش برنامه‌ها مدنظر است.

چمران در مورد مراسم تحلیف شورای ششم گفت: این مراسم پنج‌شنبه هفته جاری 14 مرداد برگزار می‌شود.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا