خرید تور تابستان

واکنش سخنگوی شورای شهر مشهد به جلسه‌ی پر حاشیه‌ی شورا

ایسنا نوشت: در جلسه امروز شورای شهر مشهد که با تذکر یکی از اعضاء به نایب رییس شورا به دلیل حضور در جلسه با بیان اینکه باوجود مبتلا بودن وی و چند تن دیگر از اعضا به کرونا تنها به دلیل رسمیت داشتن جلسه بوده است، مشاجره‌هایی بین اعضا روی داد، در این رابطه سخنگوی شورای شهر توضیحاتی را به ایسنا داد.

موسی‌الرضا حاجی بگلو ضمن تکذیب اظهارات غلام‌حسین صاحبی درباره ابتلاء اعضاء شورای شهر مشهد به کرونا گفت: هیچ‌کس کرونا نداشته است و انشاالله گفته‌های آقای صاحبی صحت نداشته باشد؛ ایشان نظرشان را داده‌اند؛ مگر وقتی که در جلسه علنی شورای شهر یکی از اعضا درباره موضوعی نظر می‌دهد، دیگر آن موضوع قطعی است؟ خیر. شاید ایشان شنیده یا کسی چیزی گفته است.

وی درباره ابتلاء حسن موحدیان، رئیس شورای شهر مشهد به کرونا که در جلسه گذشته هم این موضوع عنوان شده بود و جلسه امروز هم به ریاست نایب رئیس برگزار شده و موحدیان در قسمتی به‌جز هیات رئیسه نشسته بود، بیان کرد: آقای موحدیان چون دیرتر به جلسه رسیده بودند، طبق آئین نامه بالا نرفته بودند و گفته‌اند جلسه به همان صورت ادامه پیدا کند. انشاالله که آقای موحدیان کرونا نداشته‌ و اگر هم داشته‌اند، حتما بهبود یافته که امروز در جلسه حضور پیدا کرده‌اند.

حاجی بگلو در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا در جلسه امروز رئیس شورای به گونه‌ای نشسته بودند که در اطراف ایشان با فاصله چند صندلی هیچ‌کسی ننشسته بود اما دیگر اعضا در ردیف‌های کنار هم قرار گرفته بودند، تصریح کرد: به دلیل محدودیت‌های کرونایی گفته‌ بودیم امروز اعضا با فاصله در صحن علنی بنشینند. اگر اعضای دیگر این فاصله را رعایت نکردند، اشتباه کرده‌اند.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه طبق حرف شما اعضاء شورا کرونا نداشته‌ یا اگر هم داشته‌اند پس از بهبود حاضر شده‌اند، اظهار کرد: شاید؛ وگرنه قطعا کسی که مریض باشد در جلسه حاضر نمی‌شود، کسی که در صحن علنی شرکت می‌کند اگر کرونا داشته باشد و به کسی نگوید، حق‌الناس بر گردنش است. امیدواریم که انشاالله این مساله نبوده باشد و قطعا هم نبوده است.

سخنگوی شورای شهر در پاسخ به اینکه «شاید» و «انشاالله» شما بیانگر تردید است و ظاهرا تکذیب ابتلاء اعضا که عنوان می‌کنید از سر اطلاع داشتن کامل نیست، گفت: مگر من پزشکم و معاینه کرده‌ام که بگویم. هر روز که نمی‌توانیم از افراد تست منفی بگیریم. کسی که علائم داشته باشد باید برود تست دهد؛ آقای صاحبی مگر پزشک بوده که درباره افراد چنین مطلبی را گفته است. انشاالله که آقای موحدیان کرونا نداشته‌اند اما به هر حال ایشان ۲۰ روز است که استراحت کرده‌ و مشکلی نداشته‌اند.

از طرف دیگر حسن منصوریان، رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت و گردشگری شورای اسلامی شهر مشهد در بیست و پنجمین جلسه علنی شورای شهر که امروز برگزار شد، تصریح کرد: بنده و برخی اعضا بیمار هستیم و به دلیل اهمیت لوایح در جلسه شرکت کرده‌ایم و حضور همکاران با بیماری نوعی ایثار است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا