خرید تور تابستان

زاکانی : 180 هزار واحد سال آینده در تهران ساخته می‌شود

برای تامین 180 هزار واحد مسکونی در حدود حداکثر 22 هزار ساختمان چهار طبقه باید ساخته شود، تعداد واحد های مسکونی تهران در حدود دو میلیون واحد مسکونی در حال حاضر است.

به گزارش خبرنگار مهر، آئین امضای تفاهم‌نامه میان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و شهرداری تهران امروز شنبه هفتم اسفند ماه سال جاری با حضور اکبر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و علیرضا زاکانی شهردار تهران برگزار شد.

شهردار تهران با بیان اینکه با توجه به شرایط حاکم در شهر تهران و نیاز مردم سیاست جدیدی را در پیش گرفته‌ایم، گفت: یکی از این نیازها، موضوع مسکن است.

زاکانی با بیان اینکه بالاترین هزینه سبد خانوار شهروندان تهرانی مربوط به هزینه‌های پرداختی آن‌ها مربوط به مسکن است، اظهار کرد: برای رفع نیاز مردم تهران به مسکن باید در ساخت مسکن از ظرفیت‌های موجودی که در اختیار داریم، استفاده کنیم.

وی با تاکید بر لزوم نزدیک شدن مناطق بالا و پایین شهر تهران به لحاظ شرایط و امکانات در عین حال لزوم ساماندهی بافت فرسوده را مورد اشاره قرار داد و گفت: یک قرارگاه ویژه جهادی در خصوص مسکن تأسیس شده و جلسات به صورت منظم در خصوص ساخت مسکن مورد نیاز شهروندان پایتخت برگزار می‌شود.

زاکانی از ساخت ۱۸۰ هزار واحد مسکن در سال آینده برای مردم تهران خبر داد و گفت: برای رفع نیاز مردم تهران به مسکن باید در ساخت مسکن از ظرفیت‌های موجودی که در اختیار داریم استفاده کنیم.

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا