خرید تور تابستان ایران بوم گردی

عکس | قیمت خانه در پاسداران تهران چند؟

خیابان پاسداران تهران از کمی بالاتر از سیدخندان در تقاطع همت شروع شده (سه راه ضرابخانه) و به پارک نیاوران و سه راه اقدسیه ختم می‌شود. محله های رستم آباد،آقدسیه، اراج، فرمانیه، نیاوران، دولت، دروس، قلهک، احتشامیه، اختیاریه و قبا پیرامون این محله قرار دارند. ویژگی اصلی این خیابان کوچه های شماره دار با اسم های منتهی به ِستان آن مانند نارنجستان، کوهستان و… است

اقتصاد آنلاین نوشت: پاسداران در محدوده شمال شرق تهران جزو محلات پرطرفدار شمال تهران است. قیمت فایل به فایل مسکن در پاسداران گاهی شکاف قابل توجهی با یکدیگر دارد.

پاسداران جز محلات شمال شهر تهران است که طرفداران زیادی برای سکونت دارد اما قیمت مسکن در این منطقه گاهی شکاف زیادی با یکدیگر دارد. به عنوان مثال قیمت هر مترمربع مسکن نوساز در این منطقه از حدود ۶۵ میلیون تومان  شروع می شود و تا ۱۰۰ میلیون تومان هم می رسد! 

مشاوران املاک می گویند بخشی از این مساله به دلیل مصالح ساختمانی و امکانات خانه هایی است که در این منطقه ساخته می شود و بخشی دیگر به دلیل قیمت گذاری سلیقه ای است و اینکه برخی فروشندگان از قیمت های اولیه خود کوتاه نمی آیند. 

قیمت هر مترمربع آپارتمان های قدیمی محله پاسداران گاهی تا ۵۰ میلیون تومان هم می رسد؛ بنابراین در مواردی شکاف قیمت هر مترمربع مسکن در محله پاسداران به متری ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان می رسد که عدد قابل توجهی است.

در ادامه قیمت تعدادی از آپارتمان های محله پاسداران را با استناد به آخرین فایل های فروش مشاوران املاک محله می بینید:

پاسداران

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا