خرید تور تابستان ایران بوم گردی

روحانی: احیای برجام انکارناپذیر و ضروری است

رئیس دولت یازدهم و دوازدهم توانسته بود با باراک اوباما به توافق برسد اما با روی کار آمدن دونالد ترامپ آمریکا از برجام خارج شد، با روی کار آمدن دموکرات ها دوباره بحث بازگشت آمریکا به برجام و احیای آن قوت گرفت و ماه گذشته مذاکراتی فشرده در وین در حال انجام بود که اکنون با جنگ اوکراین و روسیه در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

ایلنا نوشت : رئیس دولت یازدهم و دوازدهم گفت : منافع مردم و کشور در هر مساله ای همواره مهم است و باید تامین شود. قطعا در موضوع برجام این منافع با مذاکره قابل دسترس و تحقق خواهد بود.

رئیس دولت یازدهم و دوازدهم با بیان اینکه مشکل فعلی در زمینه توافق مساله ایران نیست بنابراین باید در میان کشورهای عضو ۵+۱حل شود، تاکید کرد: منافع مردم و کشور در هر مساله ای همواره مهم است و باید تامین شود. قطعا در موضوع برجام این منافع با مذاکره قابل دسترس و تحقق خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلیمن حسن روحانی در دیدار دوستانه جمعی از وزیران دولت سابق ضمن برشمردن مسایل مهم کشور از جمله مسایل اقتصادی و سیاست خارجی گفت: احیا برجام و رفع تحریم ها یک ضرورت انکارناپذیر است

وی ادامه داد: رفع تحریم ها برای اقتصاد کشور یک مساله ضروری است و باید رفع شود.

رئیس دولت یازدهم و دوازدهم با اشاره به تحولات مربوط به مذاکرات وین اظهار داشت: امکان احیای برجام هنوز وجود دارد و هر چند مشکلاتی به وجود آمده و همواره نیز در گفت وگوها و مذاکرات کشورهای مختلف با یکدیگر وجود داشته است اما می توان با مذاکره و تعامل آنها را رفع کرد.

احیا برجام و رفع تحریم ها ضرورت انکارناپذیر است / مسایل اخیر در راه توافق احیای برجام مساله داخلی ۱+۵ است
چرا روحانی از مذاکرات برجامی رئیسی دفاع می‌کند؟
روحانی با بیان اینکه مشکل فعلی در زمینه توافق مساله ایران نیست بنابراین باید در میان کشورهای عضو ۵+۱حل شود، تصریح کرد: منافع مردم و کشور در هر مساله ای همواره مهم است و باید تامین شود. قطعا در موضوع برجام این منافع با مذاکره قابل دسترس و تحقق خواهد بود.

وی با اشاره به تحولات منطقه و جنگ اوکراین خاطرنشان کرد: این جنگ و درگیری به ضرر همه است و نه تنها دو کشور درگیر بلکه کشورهای منطقه هم از این جنگ ضرر کرده و خواهند کرد.

رئیس دولت یازدهم و دوازدهم با تاکید بر اینکه اگر روسیه اهداف و سیاستی داشته است باید از روشی غیر از جنگ دنبال می کرد، ابراز داشت: در این جنگ، آمریکا و ناتو بیشترین نفع را خواهند برد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. روحانی اعتماد مردم را از صندوق رای برگرفتی .آلرژی پیدا کردیم به تو لطفا مثل سابق بی صدا بمان مثل موقعی که نتوانستی از برجام در برابر تندروها دفاع کنی وعده شکستن حصر دادی و سکوت کردی انسان بد قولی هستی بد قولی = هست با بی اعتباری انسان بی اعتبار به چه کار آید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا