خرید تور تابستان ایران بوم گردی

خط قرمز جدید اینستاگرام: دفاع از یمن!

افشین علا، شاعر، در یادداشتی تلگرامی با عنوان «طبع لطیف اینستاگرام!» نوشت:

فکر می‌کردم تنها خط قرمز اینستاگرام، نام و‌ یاد قهرمان اسطوره ای ملت ایران سپهبد شهید قاسم سلیمانی باشد. اما ظاهرا به موازات شکست ها و‌ ناکامی های پیاپی غرب در منطقه و جهان، بر خطوط قرمز اینستاگرام نیز افزوده می شود!

[روز] پیش، شعری که در حمایت از دفاع مشروع ملت مظلوم یمن در برابر متجاوزان سعودی سروده بودم‌ از اینستاگرام حذف شد، آن هم با اتهام ترویج خشونت! چه طبع لطیف و‌ دل نازکی دارند گردانندگان اینستاگرام!

البته مبادا فکر کنید سالها تهاجم وحشیانه و بی امان دولت های مرتجع عرب به یمن، ویرانی و محاصره‌ی این سرزمین مظلوم، قتل عام هزاران مرد و‌ زن و کودک بی گناه، و‌ قحطی و بیماری و آوارگی و سوء تغذیه‌ی میلیونها انسان نیز دل اینستاگرام را به درد آورده است! هرگز.

از نظر دولت های غربی و رسانه هایشان، این گونه فجایع قبحی ندارد. اما اگر همین ملت مظلوم اما مقاوم، توان دفاعی خود را تقویت کند و بر خلاف تصور غرب بتواند با پهپاد و موشک جواب متجاوزان را بدهد، دست به خشونت زده است.

جالب اینجاست که یمنی های قهرمان در پاسخ به جنایت های دشمنان خونخوار و طفل کش خود، تنها به تأسیسات نظامی و اقتصادی عربستان حمله می کنند و هرگز شهروندان غیر نظامی را هدف نمی گیرند. اما باز هم از نظر اینستاگرام، خشونت طلب  و‌ تروریست محسوب می شوند!

به راستی این همه وحشت از ملتی بی پناه و تحت محاصره برای چیست؟! البته تشت رسوایی غرب سالهاست که از بام افتاده است. اما ظاهرا با آغاز قرن جدید، نشانه های افول امپراتوری غرب چنان آشکار شده که نفاق و‌ دورویی مدعیان دموکراسی و‌ آزادی بیان و گردش آزاد اطلاعات به طرز مضحکی شدت گرفته است.

برای مجاهدان قهرمان یمن و همه‌ی ملت های آزاده‌ی جهان آرزوی پیروزی می کنم و انشاالله تا جان در بدن دارم، از سرودن و نوشتن علیه محور شرارت یعنی حاکمان غربی، عبری و عربی دست برنمی دارم.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. هرکسی از ظن خود شد یار من .هیچ کس نمی گه ماست من ترشه. فقط با تجربه و استدلال میشه فهمید ماست کی شیرینه و ماست کی ترش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا