خرید تور تابستان ایران بوم گردی

انتقاد تند آیت الله مکارم شیرازی به وضع حجاب در مسافرت: فضای مجازی پایگاه شیطان شده است!

«باید برای معضل بی حجابی راهکار ارائه داد»

آیت الله مکارم شیرازی گفت: همچنان که قبلا نیز گفته شد فضای مجازی بلای مهم عصر و زمان ماست و بسیاری از مفاسد، از فضای مجازی است و در واقع، فضای مجازی پایگاه شیطان شده است‌.

به گزارش خبرآنلاین به تقل از حوزه نیوز، آیت الله مکارم شیرازی در دیدار سردار اشتری فرمانده کل نیروی انتظامی کشور با تبریک آغاز سال جدید و اعیاد شعبانیه، تنوع در وظایف و تعداد بالای کادر را از علل اهمیت و سختی کار در نیروی انتظامی دانسته و گفت: اینکه بتوان به تمام جنبه های نیروی انتظامی رسیدگی کرد، کار آسانی نیست اما بدون تردید با تلاش مؤثر واقع خواهد شد.

او مسألۀ حجاب را از موارد مهم در سطح جامعه و به ویژه قم دانسته و افزود: وضع حجاب در مجموع خوب نیست به خصوص در مسافرت ها که گویا آزادی بیشتری احساس می کنند. باید برای معضل بی حجابی راهکار ارائه داد.

او در ادامه به معضلات و مفاسد فضای مجازی اشاره کرده و بیان داشت: همچنان که قبلا نیز گفته شد فضای مجازی بلای مهم عصر و زمان ماست و بسیاری از مفاسد، از فضای مجازی است و در واقع، فضای مجازی پایگاه شیطان شده است.

آیت الله مکارم شیرازی، بازشدن دانشگاه ها و مدارس را ضروری دانسته و گفت: با کم شدن بیماری کرونا باید هر چه زودتر دانش آموزان و دانشجویان در کلاس های درس شرکت کنند. ما در حوزه علمیه نیز اصرار داریم که درس ها به صورت حضوری برگزار گردد.

او در پایان این دیدار بر آموزش پرسنل و کادر اداری نیروی انتظامی نسبت به مسائل دینی و مذهبی تأکید کرده و افزودند: اگر خدای ناکرده میان پرسنل نیروی انتظامی افراد ضعیف الایمانی باشند، باعث می شود تا نسبت به وظیفۀ خود کوتاهی کرده و به جایگاه نیروی انتظامی خدشه وارد گردد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. جناب مکارم شما انتقادهای تند به دیگران دارید خیلی ها هم انتقادهای تند به شما وطیف شما داشته ودارند ،شما همیشه آنها را نادیده گرفته اید آنها هم شما را نادیده می گیرند،از این لحاظ بی حسابید اما اینکه حجاب موردنظر شما را رعایت نمی کنند شاید از لحاظ اعتقادی با شما متفاوتند،شاید قانونگذاران وقوانین شما را به رسمیت نمی شناسند هر کدام از اینهایا تلفیقی از این دو می تواند وجود داشته باشد ،می خواهید از مقلدینتان برای سرکوب آنها وحجاب بر سرشان کردن استفاده کنید …

 2. توجیه آقای مکارم این است که اگر درس نخوانند پست های مهم را لامذهب ها می گیرند
  آخه پدر من، حالا اگه در ایران یا کشورهایی که الزام به کشف حجاب ندارند، درس بخونه،مدرک نمیگیره .فقط باید بره ترکیه و فرانسه درس بخونه. آخه کدام پست است که در حکومت شیعه مدرک خارج را بخواهد.
  کسی که خود را تحت حکومت الله می داند ، برای پست گرفتن در این دنیای فانی،تن خود را به نمایش نمی گذارد.
  آقای مکارم ،بنظرم شما اعلم در بین مراجع نیستید که بخواهم همچنان مقلد شما بمانم ،خداحافظ

 3. توجیه آقای مکارم این است که اگر درس نخوانند پست های مهم را لامذهب ها می گیرند
  آخه پدر من، حالا اگه در ایران یا کشورهایی که الزام به کشف حجاب ندارند، درس بخونه،مدرک نمیگیره .فقط باید بره ترکیه و فرانسه درس بخونه.
  کسی که خود را تحت حکومت الله می داند ، برای پست گرفتن در این دنیای فانی،تن خود را به نمایش نمی گذارد.
  آقای مکارم ،بنظرم شما اعلم در بین مراجع نیستید که بخواهم همچنان مقلد شما بمانم ،خداحافظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا