خرید تور تابستان ایران بوم گردی

آیا افزایش قیمت‌ خودروها کاذب است؟

مشاهدات نشان می‌دهد لیستی از قیمت روز خودروها منتشر شده است و در قسمت «قیمت‌ها» در سایت های خرید و فروش لوازم دست دوم و نو و یا تخصصی خودرو قیمت هایی مشاهده می‌شود که در صفحه «آگهی ها» قیمت هایی که به چشم می‌خورد متفاوت است. به طور مثال کوییک ساده دنده ای 1401 تا 235 میلیون تومان قیمت داده می‌شود در صورتی که میانگین آگهی ها اینگونه نیست.

خبرآنلاین نوشت: وسانات قیمت‌ها در بازار خودرو و در چهارمین روز هفته شدت بیشتری گرفته است به طوری که پراید ۱۱۱ از ۱۹۱ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۹۳ میلیون تومان رسیده است.

نوسانات قیمتی امروز در بازار خودرو و در بین خودروهای پراید و پژو شدت بیشتری گرفته است به طوری که پراید ۱۱۱ از ۱۹۱ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۹۳ میلیون تومان رسیده است و پراید ۱۳۱ نیز در این مدت یک میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۱۷۵ میلیون تومان قیمت خورده است و پراید ۱۵۱ مدل ۱۴۰۰ نیز از ۱۶۳ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۶۵ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای پژو نیز در این مدت از نوسانات قیمتی در امان نبوده اند به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ از ۲۶۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به۲۶۷ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۳ میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۲۷۸ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۲۸۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۸۷ میلیون تومان رسیده است و در بین خودروهای پژو پارس نیز مدل ۱۴۰۰ آن از ۲۸۷ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۹۰ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۵ میلیون تومان ارزان شده است و این خودرو در حال حاضر ۳۰۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

پراید در یک قدمی ۲۰۰ میلیون تومانی/ جدول قیمت‌ها

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا