خرید تور تابستان ایران بوم گردی

جزییات تصمیم جدید نظام درباره‌ی حصر

بنا بر اعلام رسانه‌های اصولگرا محدودیت‌هایی که در کوچه‌ی محل سکونت میرحسین موسوی و زهرا رهنورد اعمال شده بود پس از گذشت یازده سال و چند ماه رفع شده اما همچنان «اصل مراقبت» از محصورین ادامه دارد!

میزان، خبرگزاری قوه قضاییه، نوشت:

«صبح امروز محدودیت فیزیکی مقابل منزل یکی از سران فتنه ۸۸ در خیابان پاستور، برطرف شد، اما اصل مراقبت از وی همچنان ادامه دارد.

از سال ۸۹ و به دلیل ادامه یافتن اقداماتِ ضد امنیت ملی و برهم زننده آرامش مردم که توسط برخی از سران فتنه ۸۸ و اطرافیان آن‌ها صورت می‌پذیرفت، شورای عالی امنیت ملی بر اساس مصوبه‌ای، برخی محدودیت‌ها در خصوص رفت و آمد دو تن از سران فتنه را اعمال کرد.

این محدودیت‌ها در طول سال‌های گذشته با روندی کاهنده ادامه داشت و مشخصا متناسب با رفتار‌های آن‌ها در میزان رعایت نظم عمومی و آرامش جامعه، تنظیم می‌شد.

بر اساس این گزارش، در ماه‌های اخیر با اغماض نسبت به کارنامه‌ی این افراد در فتنه‌ی ۸۸، محدودیت‌ها به حداقل رسیده بوده است.

امروز صبح محدودیت فیزیکی مقابل منزل یکی از این افراد در خیابان پاستور تهران، رفع شد تا رفت و آمد برای همسایه‌ی او نیز تسهیل شود.

بنا بر شنیده‌ها، اصل مراقبت از فرد یاد شده با هدف پیشگیری از هرگونه آسیب به وی یا اقدامات خلاف قانون از سوی او، همچنان برقرار است».

خبرگزاری فارس نوشت:

«صبح امروز، 2 دری که از ابتدای موضوع حصر میرحسین موسوی در بن بست اختر به‌منظور بازدارندگی برای اعمال فتنه گران تعبیه شده بود با تصمیم شورای عالی امنیت ملی برداشته شد.

گفتنی است از سال ۸۹ و به دلیل ادامه یافتن اقداماتِ ضد امنیت ملی و بر هم زننده آرامش مردم که توسط برخی از سران فتنه ۸۸ و اطرافیان آن ها صورت می‌پذیرفت، شورای عالی امنیت ملی بر اساس مصوبه ای، برخی محدودیت ها درباره رفت و آمد سران فتنه اعمال کرد.

این محدودیت ها در طول سال های گذشته با روند کاهنده ادامه داشت و مشخصا متناسب با رفتارهای آن ها در میزان رعایت نظم عمومی و آرامش جامعه، تنظیم می شد.

بر اساس این گزارش، در ماه های اخیر با اغماض نسبت به کارنامه این افراد در فتنه‌ ۸۸، محدودیت‌های وی به مرور در حال کاهش بود».

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. خنده دار قضیه این جاست که در هر کشوری کار این فرد خیانت و 100 بار اعدام خودش و همدستانش را به دنبال میداشت که نمونه های دموکراتیک آن را در کشورهای دوست آمریکا میتوان دید، ترکیه و عربستان و بحرین و اسرائیل دموکرات و زیبا قتل عام می کنند و فرانسه که مهد آزادی است و جلیقه زردها را به خاک و خون کشید نه یک نفر و یک گروه را بلکه هزاران هزار نفر را!
    در ایران برای حفظ جان این خانم و آقا سالهاست که میلیاردها تومان هزینه شده تا مبادا ناراحت زندگی کنند و به جان این خائن آسیب ببیند و این محافظت ادامه دارد، ما چقدر شاه کاریم!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا