خرید تور تابستان ایران بوم گردی

رییس اورژانس بیمارستان سینا: بی تماشاگر شدن مسابقات فوتبال هیچ ربطی به کرونا ندارد

دکتر حسین کرمانپور رییس اورژانس بیمارستان سینا در مصاحبه اینستاگرامی با پیج انصاف نیوز تاکید کرد که بی تماشاگر شدن مسابقات فوتبال هیچ ربطی به کرونا ندارد.

به گزارش انصاف ورزشی، دکتر حسین کرمانپور در مصاحبه‌ی اینستاگرامی که با پیج انصاف نیوز انجام داد، در خصوص این سوال که آیا بی تماشاگر شدن مسابقات فوتبال آن‌طور که سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرده است به کرونا ارتباط دارد یا خیر، پاسخ داد: « به نظرم این موضوع علتش مرونا می‌تواند باشد حالا این مرونا را شما خودتان ترجمه کنید چرا که من بحث علمی دارم ولی حتما این موضوع دلیلش کرونا نمی‌تواند باشد. ما از زمانی که مدرسه و دانشگاه‌ها را باز کردیم دیگه آن مراعات سابق شامل حال ما نمی‌شود خصوصا مدارس ابتدایی که اساسا رعایتی در آن‌ها وجود ندارد، نتیجتا با عرض پوزش باید بگم می‌دانم که این موضوع دلیلش کرونا نیست، حالا شما از اهل فن بپرسید که دلیلش چیست. من احساس می‌کنم شاید روغن یا ماکارونی دلیلش باشد. »

برای دیدن ویدئوی کامل این مصاحبه کلیک کنید.

گفتنی است پس از آن‌که سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد به دستور وزارت کشور مسابقات سطح اول تا سوم فوتبال کشور بدون تماشاگر برگزار خواهد شد موجی از واکنش‌ها به این تصمیم راه افتاد و بسیاری معتقدند علت این تصمیم کرونا نیست.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا