خرید تور تابستان ایران بوم گردی

حسن روحانی ترور صیاد خدایی را محکوم کرد و از ریزش متروپل ابراز تاسف کرد

رئیس دولت های یازدهم و دوازدهم در نشست با تعدادی از اعضای کابینه خود ، ترور صیاد خدایی را محکوم و از کشته و زخمی شدن تعدادی از هموطنان در حادثه سقوط ساختمانی در آبادان ابراز تاسف کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، رئیس دولت تدبیر و امید به همراه شماری از اعضای کابینه های یازدهم و دوازدهم در نشستی ، مسایل و مشکلات جاری و موضوعات مهم کشور را مورد بررسی قرار دادند .در این نشست برخی از وزرای سایق گزارش هایی ارائه کردند .

حسن روحانی در ابتدای این نشست ترور صیاد خدایی را محکوم و اهداف این حرکات که از سو ی دشمنان انقلاب و ملت انجام می گیرد را ضربه به نظام جمهوری اسلامی ارزیابی کرد و گفت : این حرکات غیر منطقی کور و شکست خورده است .

وی شهادت پاسدار مدافع کشور شهید حسن صیاد خدایی را به رهبری ، همه آحاد ملت شریف ایران ، نیروهای سپاه پاسداران و خانواده وی تسلیت گفت. رئیس دولت های یازدهم و دوازدهم همچنین با ابراز تاسف از حادثه سقوط ساختمانی در ابادان که منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی نفر از هموطنان شد به خانواده های عزیزان درگذشت تسلیت گفت و برای مجروحان نیز آرزوی سلامتی و بهبودی کرد.روحانی همچنین با تبریک سالروز سوم خرداد ، سالگرد آزاد سازی خرمشهر ، اولویت امروز کشور را ایجاد فضایی برای خروج از تنگناها و مشکلات دانست و گفت : حفظ و تقویت انسجام کشور را مهمترین مساله و اولویت امروز همگان است و ایجاد اختلاف و چند دستگی در کشور فضای پر تنش سیاسی ایجاد می کند و مردم را سرخورده و نگران و ناراحت می کند.وی تاکید کرد: مردم انتظار اتحاد مسئولان و فعالان سیاسی برای رفع مشکلات و پرهیز از اختلاف و دوگانگی را دارند.رئیس دولت تدبیر و امید، ایجاد امید آفرینی بین مردم را یک ضرورت دیگر دانست و گفت : پرهیز از اختلاف و ایجاد انسجام بین مردم امید ایجاد می کند.

نیاز امروز کشور، گشایش اقتصادی، رفع عزتمندانه تحریم ها و سرمایه گذاری  داخلی و خارجی است

 روحانی در ادامه گفت : نیاز امروز کشور گشایش اقتصادی ، رفع عزتمندانه تحریم ها و رفع برخی تنگناهای اقتصادی و ایجاد سرمایه گذاری های داخلی و خارجی است.این ضرورت باید مورد توجه همه دغدغه مندان نظام قرار گیرد .وی تاکید کرد : رفع عزتمندانه تحریم در مذاکرات موثر از اولویت های ایجاد گشایش اقتصادی استوی اظهار داشت همه ما فارغ از سلایق و دیدگاههای سیاسی و اختلاف نظر های احتمالی موظفیم که به دولت سیزدهم کمک کنیم.مردم نیز همین انتظار را از ما دارند.از این منظر دولت دوازدهم کمک به دستگاه اجرایی برای رفع مشکلات را وظیفه خود می داند

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. آقای حسن آقای تدبیر و امید ..ابراز تاسف از فاجعه ریزش برج های متروپل کافی نیست .تو هم باید جواب بدهی که پای ‌… هم در ساخت و ساز ضداستاندارد و رشوه خواری و تقدم منافع نامشروع کارگزاران دولت شما بر ایمنی جان انسان ها در بین هست .هیچکدام از … متاسفانه به معنای واقعی به این سرزمین و ملت خدمت نکردند و اوصولا … کشور بدون برنامه توسعه ملی بوده است … انسجام ادعایی شما هم هیچوقت ایجاد نشده و نمیشود … .انسجام فقط درسایه میهندوستی و عزم راسخ ملی برای ساختن کشور ایجاد می شود .شما ها درتمام جناح های تان ، مطلقا به مصالح و منافع عالیه ایران فکر نمیکنید …. .اصلاح طلب ، اصولگرا ، اعتدالی ، جبهه پایداری ، سنتی ، کارگزاران سازندگی !!!!، ..‌. ووو… همگی بیگانه و دشمن امنیت ملی ایران بوده اید ..‌‌.

  2. روحانی همیشه مثل الان خودت باش .عضو روحانیت مبارز،کسی که حجاب ادارات را اجباری کرد،کسی که گفت عده ای را باید در نماز جمعه به دار اویخت .چرا موقع اتنخابات و برای رای جمع کردن رنگ عوض کردی ،دهانها را دوختند و زبانها را بریدند خطاب به چه کسی بود ،جز خودت. ما از سر اجبار به تو رای دادیم ولی تو امانت دار خوبی نبودی خلافگوی خوبی بودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا