خرید تور تابستان ایران بوم گردی

پرسپولیس شهرخودرو لغو شد ؛ لغو سه دیدار لیگ برتر برای دومین روز پیاپی

پرسپولیس شهرخودرو لغو شد تا آلودگی هوا برای دومین روز پیاپی مانع برگزاری این بازی باشد. همچنین فولاد سپاهان و هوادار گل‌گهر نیز به دلیل مشابه لغو شده است.

انصاف ورزشی: برگزاری هفته‌های پایانی لیگ برتر حالا برای سازمان لیگ فوتبال ایران تبدیل به یک دردسر بزرگ شده است چراکه آلودگی بی سابقه‌ی هوا سبب شده تا برگزاری بازی‌ها عملا ممکن نباشد. پس از آن‌که دیروز شش دیدار هفته بیست و نهم لغو شد مقرر شد تا این دیدارها امروز برگزار شوند اما حالا خبر می‌رسد تا اینجا سه دیدار مجددا و برای دومین روز متوالی لغو شود. این موضوع می‌تواند با توجه به آغاز اردوی تیم ملی از نهم خردادماه تبدیل به یک دردسر بزرگ برای به پایان رساندن لیگ شود.

ورزش سه پیرامون لغو این دیدارها نوشت:

«دقایقی پس از تعویق مسابقه پرسپولیس، سازمان لیگ به صورت رسمی اعلام کرد:  ۳ مسابقه پرسپولیس- شهرخودرو و هوادار تهران – گل گهرسیرجان  و فولاد خوزستان – سپاهان اصفهان به دلیل شرایط نامناسب آب و هوایی امشب برگزار نمی شود و زمان برگزاری این مسابقه ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

وضعیت سه مسابقه دیگر از هفته بیست و نهم لیگ برتر؛ تراکتور تبریز- فجرشهیدسپاسی، نفت مسجدسلیمان- صنعت نفت آبادان، آلومینیوم اراک – پیکان تا ساعاتی دیگر اعلام خواهد شد.»

باید منتظر ماند و دید که آیا سه بازی باقی مانده که هنوز لغو نشده اند برگزار می‌شوند یا خیر.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا