خرید تور تابستان ایران بوم گردی

14 کشته در تصادف دو خودرو

رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان از برخورد دو دستگاه سواری پژو ۴۰۵ با یکدیگر در محور نیکشهر به چابهار با ۱۴ کشته خبر داد.

۱۴ کشته در تصادف محور نیکشهر به چابهار

به گزارش صدا و سیما، سرهنگ مصطفی کول زاده گفت: شب گذشته حوالی ساعت ۲۳:۲۰ در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برخورد شدید ۲ دستگاه خودرو سواری پژو در کیلومتر ۴۵ محور نیکشهر به چابهار بلافاصله گشت تصادفات پلیس راه جنوب به همراه نیروهای امدادی در محل حادثه حاضر شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در صحنه مشخص شد، دو دستگاه سواری پژو ۴۰۵ به صورت رخ به رخ با یکدیگر برخورد کرده و یکی از دوخودرو براثر شدت تصادف دچار حریق شده است .

رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این حادثه دلخراش ۱۱ نفر از سرنشینان دو خودرو در دم فوت و ۳نفر دیگر از سرنشینان مصدوم که توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل و براثر شدت جراحات وارده در مرکز درمانی فوت میکنند.

سرهنگ کول زاده ضمن اظهار تاسف از این حادثه دلخراش خاطر نشان کرد: بنابر اعلام نظر کارشناسان تصادفات پلیس راه، علت تامه این حادثه دلخراش تجاوز به چپ یکی از دوخودروی ۴۰۵ اعلام شده است .

وی با اشاره به دو طرفه بودن اکثر محورهای مواصلاتی استان از شهروندان خواست: در هنگام تردد در این محورها ضمن احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی خصوصا شب ها با سرعت مطمئنه رانندگی کنند تا شاهد اینگونه حوادث تاسف بار و دلخراش نباشیم.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا