خرید تور تابستان ایران بوم گردی

خسرو حیدری دستیار ساپینتو در استقلال

خسرو حیدری دستیار ساپینتو در استقلال خواهد بود و مدیران استقلال، شماره 2 محبوب سال‌های نه چندان دور استقلال را برای حضور در کادر مرد پرتغالی برگزیدند.

به گزارش انصاف ورزشی، پس از انتخاب ریکاردو ساپینتو به عنوان جانشین فرهاد مجیدی بر روی نیمکت استقلال، نام‌های زیادی برای تصدی پست دستیار ایرانی مرد پرتغالی مطرح شد؛ نام هایی چون رضا عنایتی، آرش برهانی، خسرو حیدری و مجتبی جباری اما خسرو حیدری که روابط خوبی هم با مصطفی آجرلو دارد، به عنوان گزینه نهایی دستیاری ساپینتو از سوی باشگاه انتخاب شده است.

حالا در صورت موافقت ساپینتو خسرو حیدری پس از گذشت سه سال از خداحافظی از فوتبال با پیراهن استقلال در کسوت مربی به این تیم بازخواهد گشت.

حیدری 10 سال در استقلال بازی کرد و یکی از محبوب‌ترین بازیکنان دهه 80 و 90 هواداران آبی‌های پایتخت بود؛ هوادارانی که او را خسروی خوبان می‌خواندند و با او خاطرات خوشی دارند.

خسرو حیدری دستیار ساپینتو در استقلال
خسرو حیدری دستیار ساپینتو در استقلال

خسرو حیدری که سابقه بازی در جام جهانی 2014 را هم دارد، گفته می‌شود مدرک مربیگری خود را از فدراسیون فوتبال هلند دریافت کرده و با تسلط به زبان انگلیسی، انتخاب خوبی برای حضور در کادر فنی ریکاردو ساپینتو پرتغالی خواهد بود.

به نظر می‌آید حیدری و بهزاد غلامپور تنها اعضای ایرانی کادر فنی استقلال در فصل آتی باشند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا