خرید تور تابستان

آتش سوزی بیمارستان رسول اکرم | یکی از 129 ساختمان + فیلم

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از مهار حریق بیمارستان رسول اکرم(ص) با اقدام به‌موقع آتش‌نشانان خبر داد و گفت: تخلیه دود در حال انجام است.

به گزارش شفقنا، جلال ملکی در گفتگو بامهر از مهار آتش‌سوزی در بیمارستان رسول اکرم (ص) خبر داد و گفت: در پی وقوع وقوع حریق در این بیمارستان چهار ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شد و خوشبختانه با اقدام به‌موقع آتش‌نشانان، حریق مهار شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: تاکنون تعداد زیادی از افراد محبوس توسط آتش‌نشانان از محل حادثه خارج شدند و در حال حاضر آتش‌نشانان مشغول تخلیه دود هستند.

وی تصریح کرد: اطلاعات تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد.


سخنگوی سازمان اورژانس کشور از اعزام ۱۰ دستگاه آمبولانس از جمله ۳ اتوبوس آمبولانس به بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) تهران در پی آتش سوزی خبر داد و گفت: بیماران بدحال نیستند.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: ۶ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه موتورلانس و سه دستگاه اتوبوس آمبولانس به این این حادثه اعزام شد.

وی افزود: تعدادی از بیماران در بخش‌های فوقانی طبقه اول که بخش گوش، حلق و بینی بیمارستان قرار دارد به دلیل انتشار دود تحت درمان قرار گرفتند.

خالدی اظهار کرد: تمام مراکز درمانی اطراف بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) هم اکنون در آماده باش کامل به هستند.

سخنگوی سازمان اورژانس گفت: خوشبختانه آسیب دیدگان این حادثه بدحال نیستند و این حریق تاکنون خسارت جانی و مالی نداشته است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا