خرید تور تابستان ایران بوم گردی

آپارتمان های غرب 4 میلیون تومانی


اقتصادآنلاین نوشت: غرب تهران یکی از مناطق محبوب و مورد توجه سرمایه‌داران است و با توجه به دسترسی خوب این منطقه به ناوگان حمل و نقل عمومی، بیمارستان، اماکن تفریحی و… قیمت منازل این منطقه روز به روز درحال افزایش هستند. در این گزارش به بررسی آپارتمان‌های ۴ میلیاردی این منطقه پرداخته‌ایم تا شما را در خرید و یا سرمایه‌گذاری راهنمایی کنیم.

با سرمایه‌ای معادل ۴ میلیارد تومان شما می‌توانید واحدی نوساز در طرشت با متراژ ۹۰ متر و  ۲ اتاق خواب را خریداری کنید.

همچنین واحدی دیگر که ۱۷ سال از ساخت آن گذشته باشد و در محله شهرک‌غرب باشد، با متراژ ۶۶ متر و ۱ اتاق خواب، قیمتی معادل ۴ میلیارد تومان دارد.

و اگر با بودجه‌ای معادل ۴ میلیارد تومان قصد سرمایه‌گذاری در تهران را دارید می‌توانید واحدی ۶۵ متری درحالی که ۲۰ سال از ساخت آن گذشته باشد و یک خوابه باشد را خریداری کنید.

برای خرید واحدی نوساز در ستارخان با متراژ ۷۲ متر و ۲ اتاق خواب، لازم است مبلغی بالغ‌بر ۳ میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان پرداخت کنید.

همچنین در روز های گذشته واحدی نوساز در صادقیه با متراژ ۶۵ متر و ۱ اتاق خواب، معادل ۳ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

واحد آپارتمانی ۱۵ ساله در جنت‌آباد مرکزی با متراژ ۶۹ متر و  ۲ اتاق خواب، ارزشی معادل ۳ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان دارد.

با سرمایه ۴ میلیارد تومان می‌توانید واحدی ۶۳ متری در پونک درحالی که ۴ سال از ساخت آن گذشته باشد و  یک خوابه باشد را خریداری کنید.

ارزش واحدی ۵۰ متری در گیشا(کوی‌نصر) که ۵ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ اتاق خواب داشته باشد، قیمتی معادل ۴ میلیارد تومان دارد.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

آپارتمان های ۴ میلیاردی غرب تهران

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا