خرید تور تابستان ایران بوم گردی

سردار حاجی‌زاده: موسوی ورشکسته سیاسی و عقیدتی است و توهم پیدا کرده

سردار حاجی‌زاده، فرمانده هوافضای سپاه پاسداران درباره‌ی نوشتار تازه‌منتشرشده‌ی میرحسین موسوی گفت: چهره نورانی شهید همدانی با صحبت های فردی ورشکسته سیاسی و عقیدتی خدشه دار نمی شود، این فرد توهم پیدا کرده است.

خبرگزاری ایسنا نوشت:

«فرمانده هوافضای سپاه در واکنش به اهانت های اخیر یکی از کاندیداهای انتخابات 88 نسبت به سردار شهید حسین همدانی تاکید کرد که چهره نورانی شهید همدانی با صحبت های فردی ورشکسته، سیاسی و عقیدتی خدشه دار نمی شود.

سردار امیر علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه در جمع خبرنگاران در حاشیه مراسم ختم پدر رییس سازمان بسیج مستضعفان در پاسخ به سوالی در واکنش به بیانیه اخیر میر حسین موسوی که حاوی مطالبی علیه سردار همدانی و شهدای مدافع حرم بود، گفت: چهره نورانی شهید همدانی با صحبت های فردی ورشکسته سیاسی و عقیدتی خدشه دار نمی شود، این فرد توهم پیدا کرده است.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که مذاکرات برجامی در جریان است یک توافق خوب را چطور می بینید؟ گفت: این تیم، تیم معتقدی است و ما هم هیچ نظری نداریم، اجازه دهید کارشان را انجام دهند».

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. در شهر کورها یک چشمی پادشاس .حالا بعضی ها معده شون تعجب کرده از حرفهای میر حسین .موسوی متوهم نیست شماها خیلی از مرحله پرتید.یادتون رفته ردیاب ویروس ساختید بابا ویروس از بس ریزه سر زنده و مرده بودنش بحث شما چطور می خواستید رد یابیش کنید شما جاسوس به اون گندگی رو که تو کشور میاد از پرسنل شما بازجویی می کنه فیلم می گیره نمی تونید رد یابی کنید اون وقت می خواهید ویروس رو ردیابی کنید

    9
    2
  2. اولا جایگاهی که موسوی در انقلاب داشته نمی توان تو و امثالهم را بحساب آورد اگر موسوی صفحه ای از انقلاب باشد تو نقطه ای هم نیستی دوما اینکه اگه برخورد نامناسب و غیر قانونی که با موسوی سده با تو و امثالهم می سد قتل همه را خواهان بودی توهم که جای خود….

    5
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا