خرید تور تابستان ایران بوم گردی

پخش زنده الاتحاد کلبا البطائح 11 شهریور 1401 | اولین دیدار فرهاد مجیدی در امارات

پخش زنده الاتحاد کلبا البطائح 11 شهریور 1401 را با ما ببینید؛ این دیدار اولین دیدار فرهاد مجیدی در قامت سرمربی تیم الاتحاد کلبا در لیگ امارات است.

به گزارش انصاف ورزشی، فرهاد مجیدی که فصل گذشته با گذر کردن از بیشتر رکوردهای فوتبال ایران و بدون هیچ باختی با استقلال تهران قهرمان لیگ برتر ایران شد؛ به یکباره تصمیم گرفت دوران مربیگری را در امارات ادامه دهد کشوری که سالها در آن روزهای خوبی را پشت سر گذاشته است.

به هرروی حالا فردا اولین دیدار الاتحاد کلبا در لیگ امارات و در ورزشگاه خانگی و از ساعت 18:15 برگزار میشود و یاران فرهاد مجیدی باید به مصاف البطائح بروند برای تماشای پخش زنده الاتحاد کلبا البطائح 11 شهریور 1401 با ما همراه باشید.

پخش زنده الاتحاد کلبا البطائح 11 شهریور 1401

فرهاد مجیدی در این فصل از صالح مصطفوی دستیار خود در استقلال و همینطور گابریله پین مربی خوش فکر ایتالیایی که در استقلال نیز همراه او بود در الاتحاد استفاده خواهد کرد.

اما الاتحاد فصل پیش در رتبه دهم لیگ چهارده تیمی قرار گرفت و حریف اولین هفته آنها نیز فصل پیش را در لیگ دسته پایین تر امارات به سر میبرد و تیمی تازه صعود کرده محسوب میشود.

باید دید مجیدی که گفته بود جدایی از استقلال بسیار برایش سخت بوده در اولین دیدار چه میکند؛ برای دیدن پخش زنده الاتحاد کلبا البطائح 11 شهریور 1401 از ساعت 18:15 از لینک زیر استفاده کنید. (لینک دقایقی قبل از شروع دیدار فعال میشود)

(این دیدار با وجود حملات بسیار زیاد شاگردان فرهاد مجیدی با حساب دو بر صفر به نفع البطائح به پایان رسید)

لینک 1: پخش زنده دیدار الاتحاد کلبا البطائح 11 شهریور 1401

پخش زنده الاتحاد کلبا البطائح 11 شهریور 1401 | اولین دیدار فرهاد مجیدی در امارات
پخش زنده الاتحاد کلبا البطائح 11 شهریور 1401 | اولین دیدار فرهاد مجیدی در امارات

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا