خرید تور تابستان ایران بوم گردی

وزیر ارشاد: شکایت علیه رسانه‌های ضد ایرانی را در دستور کار داریم

وزیر ارشاد اسلامی دولت سیزدهم گفت: ما از طریق وزارت امور خارجه و نهادهای بین‌المللی شکایت علیه رسانه‌های ضد ایرانی را در دستورکار داریم و به‌ زودی شکایت‌های حقوقی‌ خود را تسلیم مراجع بین‌المللی برای پیگرد حقوقی موضوع خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ محمدمهدی اسماعیلی در حاشیه هیجدهمین مجمع عمومی سازمان خبرگزاری های آسیا و اقیانوسیه – اوآنا- در جمع خبرنگاران گفت: تهدیدات رسانه‌ای تنها برای ایران نیست و هر ملت مستقل و آزاده‌ای در هر گوشه دنیا در معرض این تهدیدات قرار دارد و ممکن است نوع آن متفاوت باشد.

وی با تاکید بر این که این‌گونه نشست‌ها زمینه ساز جلوگیری از امپراطوری رسانه‌ای غرب می‌شود، افزود: تروریسم رسانه‌ای که دولت استکباری آمریکا امروز به‌صورت روشن در دنیا دنبال می‌کند این است که مأموریت‌هایی را که از طریق جنگ نظامی، فرهنگی و اقتصادی پیش نبردند با تحریف رسانه‌ای انجام دهند. تحریف رسانه‌ای هم یعنی وارونه نشان‌دادن وقایع و به انحراف کشاندن اذهان، که نمونه آن را در هفته‌های اخیر در کشورمان مشاهده کردیم و یک هجمه و تروریسم رسانه‌ای به‌دلیل ریشه‌های عمیق فرهنگی و سواد رسانه‌ای بالایی که در کشورمان داریم به نتیجه نرسید و عقیم ماند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ما از طریق وزارت امور خارجه و نهادهای بین‌المللی شکایت علیه رسانه‌های ضد ایرانی را در دستورکار داریم و به‌ زودی شکایت‌های حقوقی‌ خود را تسلیم مراجع بین‌المللی برای پیگرد حقوقی موضوع خواهیم کرد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا