خرید تور تابستان

پخش زنده پورتو و پاسوس فریرا 14 آبان 1401

پخش زنده پورتو و پاسوس فریرا 14 آبان 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم در هفته دوازدهم لیگ پرتغال به مصاف هم می‌روند.

پورتو رده سومی و 23 امتیازی که این روزها در تعقیب براگا و بنفیکا است، در هفته دوازدهم لیگ برتر پرتغال، امشب و از ساعت 21:30 در دراگائو میزبان پاسوس فریرا است. برای تماشای پخش زنده بازی پورتو و پاسوس فریرا 14 آبان 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال پورتو و پاسوس فریرا 14 آبان 1401

پخش زنده پورتو و پاسوس فریرا 14 آبان 1401

امسال لیگ پرتغال کیفیت خاصی یافته! تیم‌های پرتغالی که معمولا در لیگ قهرمانان یا حذف می‌شدند یا به عنوان تیم دوم به مراحل بعد می‌رفتند، هر دو امسال صدرنشین شدند! بنفیکا در گروهی با حضور یوونتوس و پی اس جی کار بزرگی کرد و اول شد و پورتو هم با وجود شروع ناامیدکننده، در گروه لورکوزن و اتلتیکو مادرید صدرنشین شد! این دوتیم رقابت سختی در لیگ داخلی هم دارند.

جایی که پورتو در سالیان اخیر بهتر عمل کرده اما امسال بنفیکا برای قهرمانی همه کاری می‌کند! پورتو حالا با 23 امتیاز در تعقیب براگای 25 و بنفیکای 31 امتیازی است. آن‌ها در 5 بازی آخر خود 3 برد، 1 تساوی و 1 شکست برابر بنفیکا ثبت کرده‌اند.

پاسوس قعرنشین، رده هجدهمی و دو امتیازی هم در 5 بازی آخر خود 4 شکست و 1 تساوی به ثبت رسانده و کمتر شانسی در بازی امشب دارد. برای تماشای پخش زنده بازی پورتو و پاسوس فریرا 14 آبان 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا