خرید تور تابستان ایران بوم گردی

روایت خبرگزاری فارس از دستگیری «عاملان قتل کیان پیر فلک و ۷ شهروند ایذه‌ای»

خبرگزاری اصولگرای فارس نوشت:

«ترس، تردید و تعلل برایشان نامفهوم است.نیروهای ویژه ضدتروریست را می‌گویم؛ همان پاد وحشت که آدم رباها، تروریست‌ها، خراب‌کارها و گروگان‌گیران با دیدنِ شان قالب تهی می کنند.

با آن قد و بالای بلند، اندامی ورزیده و لباس‌ها و تجهیزات سیاه رنگِ‌شان که ترس آفرین است و وحشتناک؛ به مقابله با گروگان‌گیری، آدم ربایی، مأموریت‌های تروریستی و درگیری مسلحانه می‌روند؛ اینها همان نیروهای ویژه پیرو ولایت هستند؛ «مأموران نوپو» که حالا هم در عملیاتی جدید خوش درخشیده اند.

دستگیری عوامل حمله تروریستی «ایذه» از جمله جدیدترین عملیات این مردان سیاه پوش انتظامی کشور است که فرمانده یگان‌های ویژه انتظامی کشور آن را تشریح کرد.

سردار حسن کرمی فرمانده یگان‌های ویژه انتظامی کشور در خصوص جزئیات دستگیری و کشته شدن عوامل تروریستی حادثه ایذه خوزستان و نقش نوپو در این عملیات اظهار داشت: با اشراف و رصد اطلاعاتی و آگاهی از این موضوع که تعدادی از عوامل حادثه تروریستی شهرستان ایذه در روستایی در محدوده شهرستان‌های ایذه و باغملک مخفی شده اند بلافاصله واحد نوپو یگان ویژه استان خوزستان به محل اعزام شده و با کمک عوامل انتظامی شهرستان های باغملک و ایذه محل مورد نظر را محاصره کردند.

فرمانده یگان های ویژه انتظامی کشور تصریح کرد: عوامل تروریستی پس از اطلاع از حضور ماموران اقدام به تیراندازی به سمت عوامل ماموران کرده که این درگیری مسلحانه سه ساعت به طول انجامید.

وی افزود : در نهایت طی مذاکره و عملیات روانی سرانجام دو نفر از این عوامل خود را تسلیم کرده؛ اما دو نفر دیگر به تیراندازی و درگیری مسلحانه ادامه دادند که در نهایت طی آتش متقابل کشته شدند.

سردار کرمی از کشف سه قبضه سلاح جنگی کلاشینکف، یک قبضه سلاح جنگی کلت کمری، مقادیر زیادی فشنگ جنگی و آلات و ادوات تهیه و ساخت کوکتل مولوتوف از تروریست‌ها خبر داد و خاطرنشان کرد: خط قرمز مأموران سیاه پوش نوپو و پلنگی پوشان یگان ویژه امنیت و آرامش و آسایش مردم است و نمی گذارند عده‌ای فریب خورده و فرصت طلب امنیت مردم را خدشه‌دار کنند.

گفتنی است در پی وقوع جنایت تروریستی اوباش مسلح در 24 و 25 آبان ماه گذشته در شهر ایذه 7 نفر از جمله « کیان پیر فلک» به شهادت رسیده و 12 نفر از شهروندان ایذه‌ای مجروح شدند»

پایان پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. نمی دانیم بخندیم با بگرییم. چه بر سر ما آمده است؟ یعنی اینقدر ما با عرض پوزش کم داریم؟

  2. اینایی که باز هم به دروغ مدعی هستن تروریست بودن و دستگیر کردیم همونایی هستن که بعد از کشته شدن کیان دست به مبارزه مسلحانه زدن
    دست از دروغ ها و مستند های مشابه ((مازیار ابراهیمی ها )) بردارید
    سناریو های نخ نما شده شما دیگه از وقاحت عبور کرده و مضحک شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا