خرید تور تابستان

تاکید رئیس دولت بر «پیگیری کامل» پرونده‌ی پرواز 752

رئیس دولت سیزدهم در سخنرانی امروز خود در جلسه‌ی هیئت دولت بر «پیگیری کامل پرونده‌ی پرواز ۷۵۲» تاکید کرد.

پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری نوشت:

«آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی عصر امروز یکشنبه در جلسه هیئت دولت اقدام وقیحانه نشریه فرانسوی در اهانت به مرجعیت و ارزش‌های دینی و انسانی مردم ایران را محکوم کرد و افزود: توسل به توهین و اهانت آن هم به بهانه آزادی، گواه روشنی بر پوچی منطق هتاکان و ناامیدی آنها از به ثمر رسیدن توطئه آشوب و ناامنی در کشور است.

رئیس جمهور همچنین با اشاره به سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا که همه کشورهای جهان را به وصله شلوار آمریکایی‌ها تشبیه کرده بود، صحبت‌های روسای جمهور امریکا در تحقیر ملت‌ها و دولت‌ها را مسبوق به سابقه دانست و اظهار داشت: این سخنان به نوعی بازگشت به فرهنگ دوران استعمارگری و دلیلی بر این مدعاست که پشت ژست‌های فریبنده آمریکا در دفاع از حقوق بشر و حقوق زنان، هیبت وحشی و روحیه فرعونی پنهان است.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به دیدارها و جلسات متعدد خود با مردم، در سفرهای استانی و دیدارهای عمومی، از مسئولان و مدیران خواست بازدیدهای میدانی و پیگیری حل مشکلات و دغدغه‌های مردم را در دستور کار خود قرار دهند.

گرامیداشت یاد شهدای پرواز ۷۵۲ و تاکید بر پیگیری کامل پرونده و همچنین گرامیداشت سالروز قیام ۱۹ دی و حرکت بیدارگرانه مردم قم به عنوان مبدا اوج‌گیری نهضت اسلامی از دیگر محورهای سخنان رئیس جمهور در جلسه امروز هیئت دولت بود»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. گفتنی ها همه گفتید و مردم هم باور کردند!!
    از مسکن گفتید و جز ویرانه، چیزی نساختید.
    از فضای آزاد دنیای مجازی گفتید و فضا بسته تر کردید.
    از رونق اقتصادی گفتید و اقتصاد ورشکسته تر کردید.
    از پیگیری کامل پرواز 572 می گویید اما نگران بگیر و ببند خانواده ها ی جان باختگان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا