خرید تور تابستان ایران بوم گردی

شریعتمداری: ملت به خروش آمده و با تظاهرات فراگیر خواستار مقابله‌ی پشیمان‌کننده با دولت فرانسه و شارلی ابدو شده‌اند

حسین شریعتمداری، مدیرمسئول روزنامه‌ی کیهان مدعی شد: ملت علیه دولت فرانسه و اهانت نشریه شارلی ابدو به خروش آمده و با تظاهرات و اجتماعات فراگیر به محکوم کردن این اقدام بی‌شرمانه پرداخته و خواستار مقابله‌ای پشیمان‌کننده با دولت فرانسه و نشریه شارلی ابدو شده‌اند.

یادداشت آقای شریعتمداری که با عنوان «چرا «‌قل یا ایها الکافرون‌»؟!» منتشر شده در پی می‌آید:

۱- نقل است ملای رومی، صاحب مثنوی معنوی با دو تن از شیوخ معتقد به دو فرقه منحرف به بحث و گفت‌و‌گو نشسته بود. گفت‌و‌گوی آنها به درازا کشید و مؤذن صدا به اذان مغرب بلند کرد.آن دو شیخ از ملای رومی خواستند که امامت نماز مغرب را بر عهده گیرد و ملای رومی پذیرفت و در هر دو رکعت نماز، سوره «‌قل یا ایها الکافرون‌» را خواند، یکی از دو شیخ با تعجب علت را پرسید و ملای رومی با دست به او اشاره کرد و گفت؛ رکعت اول را خطاب به تو و رکعت دوم را خطاب به آن دیگر خواندم!

۲- بعد از شهادت سردار سلیمانی که با دستور مستقیم ترامپ صورت گرفته بود و در حالی که ده‌ها میلیون نفر از مردم داغدار ایران، یکصدا و یکدل خواستار انتقام از عاملان این جنایت بودند، مدعیان اصلاحات قلم و زبان به نصیحت گشودند که مبادا نظام به فکر انتقام از آمریکا باشد! و انتقام را باعث کشدار شدن خصومت معرفی می‌کردند! و می‌نوشتند که «‌هرنوع پاسخی ممکن است یک بازی پینگ‌پنگی ایجاد کند که دوطرف را وارد جنگی تمام‌عیار خواهدکرد‌»!

۳- بعد از شهادت دانشمند برجسته کشورمان، شهید محسن فخری‌زاده، باز هم مدعیان اصلاحات چهره خیر‌خواهانه! به خود گرفتند! و گفتند و نوشتند که نظام نباید درپی انتقام باشد! زمان برای انتقام مناسب نیست! و رژیم صهیونیستی را به اقدامات خصمانه دیگر وا می‌دارد! از جمله این که نوشته بودند «‌شکیبایي استراتژیک باید مهم‌ترین محور سیاست ایران در نفی آتش‌افروزی نتانیاهو و ترامپ باشد‌»‌!

۴- مدعیان اصلاحات در طول آشوب‌های اخیر به حمایت از تروریست‌های اجاره‌ای و اراذل و اوباش آشوبگر مشغول بودند و بعد از فروکش کردن آشوب‌ها و ناکامی دشمنان بیرونی در توطئه‌ای که تدارک دیده و به صحنه آورده بودند و هنگامی که نوبت به مجازات قاتلان مردم و تروریست‌های آدم‌کش رسید، بار دیگر به میان صحنه دویدند و در حالی که باز ادای مصلحان انسان‌دوست! را در می‌آوردند، زبان به زینهار گشوده و قلم به نصیحت چرخاندند که نباید قاتلان را مجازات کرد! و اصلاً هم به روی نامبارک خود نیاورده و نمی‌آورند که چرا در آن هنگام که تروریست‌ها به کشتار مردم بی‌گناه مشغول بودند، رگ غیرت شما نمی‌جُنبید و زبان به کام گرفته و لام تا کام از خیرخواهی! و انسان‌دوستی! سخنی نمی‌گفتید؟!

۵- این روزها که نشریه فرانسوی «‌شارلی ابدو‌» بعد از اهانت چند سال قبل به ساحت مقدس رسول خدا‌(ص)، به اهانت بی‌شرمانه دیگری روی آورده و در حالی که ملت علیه دولت فرانسه و اهانت نشریه یاد شده به خروش آمده و با تظاهرات و اجتماعات فراگیر به محکوم کردن این اقدام بی‌شرمانه پرداخته و خواستار مقابله‌ای پشیمان‌کننده با دولت فرانسه و نشریه شارلی ابدو شده‌اند، بازهم سر و کله جماعت مدعی اصلاحات پیدا شده و با توئیت‌زدن‌ها و مصاحبه‌ها و مقاله نوشتن‌ها و‌… اصرار دارند که نباید در مقابل این اهانت سخیف و بی‌شرمانه واکنشی نشان داده شود!

۶- اکنون این پرسش از مدعیان اصلاحات در میان است که مواضع و عملکرد شما با مواضع و عملکرد دشمنان تابلودار اسلام و انقلاب چه تفاوتی دارد؟!

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. جناب آقای شریعتمداری
  از طرف کدام ملت و مردمی داری مایه می گذاری؟
  شما مثلا مسلمانید چرا این همه دروغ می گویید؟
  شما واقعا ملای رومی را می شناسید؟
  جایتان گرم است و جانتان در امان. نه غم نان دارید و نه نگران جان.
  لطف کنید حرفه ی روزنامه نگاری را بسپارید به اهلش. مناصب و جا های دیگری هست که زندگی اتان تامین شود.
  این همه کینه نسبت به مردمان ایران زمین از بهر چیست؟

 2. اين مسئولان حالا يک بار هم که شده به خاطر ايشان تنگه هرمز را ببندند اگر هم نشد تنگه جبل الطارق يا بسفر وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا