خرید تور تابستان

پخش زنده لیورپول و برایتون 9 بهمن 1401

پخش زنده لیورپول و برایتون 9 بهمن 1401 را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم امروز در راند چهارم جام حذفی انگلیس رویارو خواهند شد.

تیم‌های لیورپول و برایتون، امروز و از ساعت 17:00 به وقت ایران در چارچوب رقابت‌های FA کاپ و در راند چهارم این مسابقات، به مصاف برایتون، تیم درخشان این روزهای لیگ برتر انگلیس می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی لیورپول و برایتون 9 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال لیورپول و برایتون 9 بهمن 1401

پخش زنده لیورپول و برایتون 9 بهمن 1401

برایتون رده ششمی و 31 امتیازی در لیگ برتر در حال حاضر وضع بهتری از لیورپول پرستاره و قدرتمند یورگن کلوپ دارد. لیورپول با 29 امتیاز در رده نهم است و اصلا در جزیره عملکرد قابل قبولی نداشته است.

لیورپول در 5 بازی آخر خود دو شکست، دو تساوی و تنها یک برد کسب کرده و برایتون که با رفتن پاتر، تغییری در روند رو به رشدش رخ نداد، سه برد، یک تساوی و یک شکست کسب کرده است.

در تقابل‌های دو تیم در سالیان اخیر اما، 9 بار لیورپول پیروز شده و دو بار برایتون. سه بازی هم مساوی شده است. در 5 تقابل آخر دو تیم اما برایتون با 2 برد دست بالا را دارد. دو تساوی و یک برد برای لیورپول هم در 5 بازی آخر به چشم می‌خورد. برای تماشای پخش زنده بازی لیورپول و برایتون 9 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا