خرید تور تابستان ایران بوم گردی

پخش زنده پاری سن ژرمن و رمس 9 بهمن 1401

پخش زنده پاری سن ژرمن و رمس 9 بهمن 1401 را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم امشب در هفته بیستم لیگ 1 فرانسه رویارو خواهند شد.

تیم‌های پاری سن ژرمن و رمس امشب و از ساعت 23:15 به وقت ایران، در هفته بیستم لیگ 1 فرنسه و در استادیوم زیبای پارک دو پرنس به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و رمس 9 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن و رمس 9 بهمن 1401

پخش زنده پاری سن ژرمن و رمس 9 بهمن 1401

پی اس جی پرستاره که امسال تمرکز خود را بر لیگ قهرمانان اروپا گذاشته، امشب و به عنوان صدرنشین 47 امتیازی لیگ 1 فرانسه، میزبان رمس رده یازدهمی و 25 امتیازی است. پی اس جی در 5 بازی آخر خود چهار برد و یک شکست کسب کرده است و رمس 3 برد و دو تساوی. پی اس جی در 8 بازی خارج از خانه اخیر خود شکست نخورده است.

در تقابل‌های دو تیم در سالیان اخیر، پی اس جی 11 بار پیروز شده و رمس 3 بار. 3 بازی هم مساوی شده است. در 5 تقابل آخر هم 4 بار پی اس جی پیروز شده و بازی آخر بدون گل به پایان رسیده است. آخرین برد رمس برابر پی اس جی مربوط به سپتامبر 2019 است. برای تماشای پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و رمس 9 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا