خرید تور تابستان ایران بوم گردی

سرلشکر باقری: رژیم صهیونیستی محاصره شده

سرلشکر باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: رژیم صهیونیستی صرفاً در حد کلام، تهدیداتی را مطرح می‌کند ولی می‌داند که برای عملی کردن تهدیداتش قدرتی ندارد و میان کشور‌های محور مقاومت محاصره شده است که این از برکات انقلاب اسلامی است.

به گزارش تسنیم، سردار سرلشکر محمد باقری در مراسم تجدید میثاق فرماندهان و مسئولان نیرو‌های مسلح با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی در حرم مطهر امام خمینی(ره) با اشاره به قدرت گرفتن و تسلط جبهه مقاومت در مقابله با رژیم صهیونیستی اظهار داشت: روز به روز موجبات تضعیف و سقوط این رژیم پوشالی بیشتر نمایان می‌شود.

وی افزود: امروزه رژیم صهیونیستی صرفاً در حد کلام، تهدیداتی را مطرح می‌کند ولی می‌داند که برای عملی کردن تهدیداتش قدرتی ندارد و میان کشور‌های محور مقاومت محاصره شده است که این از برکات انقلاب اسلامی است.

باقری در ادامه با تأکید بر اینکه مسیر قدرت‌افزایی نیروهای مسلح در حال طی شدن است، گفت: نیروهای مسلح همواره کنار دولت و مردم کشورمان خواهند بود و هرجا نیاز باشد و مصائب و مشکلاتی رخ دهد نیروهای مسلح پیشگام و زودتر از همه به یاری مردم می‌روند و زلزله اخیر هم این را نشان داد.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح تصریح کرد: بازدارندگی دفاعی ما اجازه بروز تهدیدات را نمی‌دهد اما یک درصد هم اگر تهدیدی باشد، نیروهای مسلح ما با تمام امکانات در حال رصد و هوشیاری کامل هستند و آمادگی آنها از هر روزی بالاتر است.

وی در بخش دیگری از سخنانش تأکید کرد: نیروهای مسلح در جنگ ترکیبی دشمن با تمام توان کنار مسئولان و مردم خواهند بود و اجازه موفقیت را به دشمن نخواهند داد.

باقری در ادامه گفت: امروز قدرت دفاعی و توان بازدارندگی جمهوری اسلامی آنچنان بارور شده است که بیش از 90 درصد محصولات مورد نیاز را خودمان تولید می‌کنیم و تجهیزات دفاعی ما درخواست‌کنندگان فراوانی پیدا کرده است.

رئیس ستادکل خاطرنشان کرد: به همه اطمینان می‌دهیم که راه شهیدان از جمله شهید سلیمانی را ادامه خواهیم داد و هیچ سستی و قصوری در نیروهای مسلح نخواهیم داشت.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا