خرید تور تابستان ایران بوم گردی

سردار حاجی‌زاده: تا چند وقت دیگر موضوع جدیدی رو می‌شود

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران گفت: زمانی برای دشمنان مسئله هسته‌ای اولویت اول دشمن بود بعد موشک نقطه زن مسئله اول آن‌ها شد و بعد دیدند پهپاد خطرناک‌تر است و اولویت آنها پهپاد شد و تا چند وقت دیگر موضوع جدیدی رو می‌شود که تبدیل به اولویت اول مقابله دشمن می‌شود.

به گزارش فارس، سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران سه شنبه (۲ اسفند ۱۴۰۱) در نهمین یادواره شهید حسن طهرانی مقدم که دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد گفت: خدا را شاکرم که در جمع شما نخبگان حضور پیدا کردم و باید از شما نخبگان هم تقدیر کنم و هم تبریک عرض کنم به خاطر همتی که دارید و یاد و خاطره شهدا را زنده نگه می‌دارید.

وی افزود: بعضی‌ها می‌گویند رسیدن به مقام شهدا و پیمودن راه مجاهدان استثنائی است، بله مقام شهدا را به هیچ وجه قادر نیستیم درک کنیم، ولی مسیری که طی می کنند برای هر کسی که دل در گرو این کار دارد دست یافتنی است و اگر در این مسیر قدم بگذاریم خدا هم برکت می‌دهد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بعضی ها تصور می‌کنند شهدا تارک دنیا هستند، در حالی که اینجوری نبود و شهدایی مثل حسن طهرانی‌مقدم اهل مسافرت‌، تقریح و زندگی عادی هم بودند.

سردار حاجی زاده عنوان کرد: در اوایل انقلاب و سال‌های گذشته دشمنان از موضع قدرت با جمهوری اسلامی برخورد می‌کردند ولی امروز از موضع ضعف با جمهوری اسلامی جنگ را ادامه داده و برخورد می‌کنند، امروز هم از لحاظ اقتصادی با ما وارد جنگ شده و این مشکلات بیشتر به خاطر کوتاهی ها در دهه ۹۰ بوده است. برخی ها فکر می‌کنند وضعیت فعلی شکننده است ولی در سال‌های اوایل انقلاب وضعیت سخت‌تری را داشتیم و تمام دنیا علیه ما بسیج شده بود. شهید طهرانی‌مقدم تشخیص داد مهم ترین بخش زمین مانده کجاست و ورود کرد.

سردار حاجی زاده گفت: از اوایل انقلاب با تمام محدودیت‌ها امید به آینده و موفقیت زیاد بود و امروز کشورهای بزرگ محتاج ایران هستند چون رو به جلو حرکت کردیم و به کم قانع نبودیم. زمانی برای دشمنان مسئله هسته‌ای اولویت اول دشمن بود بعد موشک نقطه زن مسئله اول آن‌ها شد و بعد دیدند پهپاد خطرناک‌تر است و اولویت آنها پهپاد شد و تا چند وقت دیگر موضوع جدیدی رو می‌شود که تبدیل به اولویت اول مقابله دشمن می‌شود.

وی افزود: این هم ایراد ماست که در کشورمان جای ارزش و ضدارزش عوض شده است. بسیاری از جوانان می‌گویند «فضایی برای کار کردن نیست»، در حالی که شما باید خودتان فضای کار را ایجاد کنید. اگر جوانان دهه شصت هم همین فکر را می‌کردند الآن نصف کشور دست عراقی‌ها بود. جوانان آن روز از خودشان گذشتند و امروز هم جوانان باید همین کار را بکنند. رفتن به خارج مشکلی را از کشور حل نمی‌کند بلکه فقط مشکل همان شخص را حل می‌کند. دنیا از مسیر دستیابی به فناوری به جایی رسیده است که برخی کشورهایی که منابع محدودتری نسبت به ما دارند با تمرکز بر فناوری به قدرت اقتصادی رسیده‌اند، این موضوع در مورد اروپایی‌ها هم صادق است، آنها در موضوع نیروی انسانی هم مشکل دارند و جمعیت جوان در اختیار ندارند.

فرمانده هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: بسیاری از نیروی انسانی متخصص آنها را سایر کشورها تأمین می‌کنند. وقتی همین فناوری استارلینک را بررسی می‌کنیم می‌بینیم بسیاری از مدیران آن ایرانی هستند. اگر ایران در منطقه همراه نباشد آنها قادر به اجرای هیچ طرحی نیستند. دشمنان در حال حاضر ایران را به چشم ابرقدرت نگاه می‌کنند. امروز دشمن تشخیص داده ما خاکریز ضعیفی به نام اقتصاد داریم و از این ناحیه به ما حمله می‌کند. حل مشکلات اقتصادی به مراتب راحت تر از مسائل نظامی است.ان‌شاءلله شماها در زمینه‌های مختلف ورود کنید، کمک کنید و انتظار داریم مجموعه صنعتی امیرکبیر بخشی از مشکلات کشور را حل کند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. شکم گرسنه دین و ایمان نداره نمی دانم این حرف را کی گفته اما در رساله مراجع تقلید هم خوردن گوشت …. در زمان اضطرار … اعلام شده پس معلومه اول باید به مردم توجه کرد والا ….
    بنیانگذار این نظام هم گفته بود قدرت در پشتوانه مردمی است یعنی هرچه قدرت داشته باشیم مردم نباشند هیچ ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا