خرید تور تابستان ایران بوم گردی

وزیر بهداشت: اظهارنظر درباره عمدی بودن مسمومیت دانش‌آموزان به عهده ما نیست

وزیر بهداشت دولت سیزدهم با بیان اینکه «مسمویت ایجاد شده برای دانش‌آموزان بسیار خفیف بود و هیچ گونه عارضه برای کسی ایجاد نکرد»، گفت: بررسی اینکه سم از کجا می آید و… در حیطه وزارت بهداشت نیست. اظهارات در مورد عمدی بودن آن به عهده ما نیست. درمان این مشکل انجام می‌شود و تاکنون عارضه خاصی نداشته است.

به گزارش فارس، بهرام عین‌اللهی در حاشیه اجلاس سراسری مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت ایران در جمع خبرنگاران، درباره پیگیری مسمویت سریالی دانش آموزان در مدارس، توضیح داد: بنده به قم رفتم و همه بیماران بیمارستان شهید بهشتی را ویزیت کردم و مدتی طولانی این کار طول کشید.

وی گفت: مسمویت ایجاد شده بسیار خفیف بود و هیچ گونه عارضه برای کسی ایجاد نکرده بود و تنها چند ساعتی دچار علائم ضعف عضلانی، بیحالی و حالت تهوع بودند.

وی با اشاره به تشکیل کمیته ویژه برای بررسی موضوع گفت: کمیته ویژه‌ای مامور کردیم که در این رابطه تحقیق کنند و از بهترین استاید سم شناسی کشور کمک گرفتیم که تحقیقات آنها نشان داد سم بسیار خفیفی باعث ابن عوارض می‌شود.

وی گفت: بررسی اینکه سم از کجا می آید و… در حیطه وزارت بهداشت نیست. اظهارات در مورد عمدی بودن آن به عهده ما نیست. درمان این مشکل انجام می‌شود و تاکنون عارضه خاصی نداشته است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا