خرید تور تابستان

ناگفته های جهانگیری از اتاق فکر اقتصادی دولت روحانی /۱۴۰۱ را پیش‌بینی می‌کردم

اقنصاد نیوز نوشت:جهانگیری پس از تحویل کار، ارتباطش با ابراهیم رئیسی را حفظ کرده و در ۳ نامه نسبت به اتخاذ برخی تصمیمات به رئیس دولت سیزدهم هشدار داده است.

، اسحاق جهانگیری،‌ معاون اول رئیس جمهور در دولت یازدهم و دوازدهم یکی از مخازن اسرار کشور در دوران تحریم است. او برای نخستین بار از جزئیاتی می‌گوید که در اتاق فکر اقتصادی دولت دوازدهم می‌گذشت؛ از استراتژی دولت در مواجهه با تصمیم ترامپ مثل خلق ارز ۴۲۰۰ تومانی.

دولت تصور می‌کرد با اینکار تاب‌آوری مردم را افزایش می‌دهد و با اینکار به تیم مذاکره‌کننده فرصت بیشتری می‌دهد. اما واقعیت مطابق میل دولتمردان پیش نرفت و شدت تحریم‌ها به حدی رسید که به گفته جهانگیری دوستانی چون چین و هند هم ایران را تنها گذاشتند.

جهانگیری پس از تحویل کار، ارتباطش با ابراهیم رئیسی را حفظ کرده و در ۳ نامه نسبت به اتخاذ برخی تصمیمات به رئیس دولت سیزدهم هشدار داده است. جهانگیری می‌گوید که آنچه در سال ۱۴۰۱ اتفاق افتاده را تا حدودی پیش‌بینی می‌کرده و تاکید می‌کند که ظرفیت تحمل مردم هم حدی دارد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. به جای هشدار دادن به این دولت دوزاری ، باید همه جمع شن و این فرد که به عنوان رییس جمهور معرفی شده و بدون نظر مردم شروع به کار کرده و کشور را به این روز انداخته را محاکمه کنند . باید به زودی شاهد محاکمه این دولت تخریبچی بی عرضه باشیم . # محاکمه سریع رییسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا