خرید تور تابستان

دومین واکنش: بیانیه سعید طوسی در «پاسخ به توطئه صدای آمریکا»

«سعید طوسی»، قاری مشهور، پیامی را پیرو انتشار خبری در رسانه‌های مجازی در اختیار خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) گذاشته است.

صبح امروز پنجشنبه نیز متن دیگری به نقل از وی در سایت های خبری منتشر شده بود [لینک]. چهار خبر دیروز در همین باره [لینک1] [لینک2] [لینک3] [لینک4]

به گزارش انصاف نیوز، متن دوم با تیتر «بیانیه رسمی استاد حاج سعید طوسی در پاسخ به توطئه صدای آمریکا» به نقل از ایکنا در پی می آید:

بسم الله الرحمن الرحیم
«إِنَّ الَّذِينَ جَاءُوا بِالْإِفْكِ عُصْبَةٌ مِنْكُمْ لَا تَحْسَبُوهُ شَرًّا لَكُمْ بَلْ هُوَ خَيْرٌ لَكُمْ لِكُلِّ امْرِئٍ مِنْهُمْ مَا اكْتَسَبَ مِنَ الْإِثْمِ وَالَّذِي تَوَلَّى كِبْرَهُ مِنْهُمْ لَهُ عَذَابٌ عَظِيمٌ»(نور/۱۱)
سلام و درود به روان پاک شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی و امام شهیدان خمینی کبیر(ره) و با سلام و تحیت محضر ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی و دوستان و یاران قرآنی، همانطور که مردم شریف، متدین و قرآن دوست کشور عزیزمان شاهد هستند، در ماه‌های اخیر، هجمه‌‌ای وسیع از طرف رسانه‌های وابسته به استکبار جهانی و صهیونیست بین‌الملل به اینجانب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و حتی رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت پذیرفت و آنچه که باعث شد که این حقیر پس از آن که تصمیم بر سکوت و واگذار کردن امر به احکم الحاکمین و علام الغیوب داشتم، سخن و درددلی چند را با ملت متدین و اصحاب شریف قرآن داشته باشم، آن بود که با ورود شبکه ماهواره‌ای صدای شیطان بزرگ آمریکا به این موضوع، شبکه‌ای که خود مأمور ترویج فحشا در جوامع اسلامی است و اشاعه اکاذیب و نشر اتهامات ناجوانمردانه به این حقیر و ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی و دایه مهربان‌تر از مادر شدن و دلسوزی‌های مزورانه آنها، ممکن است، سوالات و شبهاتی در اذهان شریف در مورد صحت و سقم این اتهامات سخیف به وجود آید که بر اینجانب لازم است که به منظور جلوگیری از آلوده شدن مؤمنین به سوء ظن به برادرشان در این خصوص اعلام نظر کنم که بدین وسیله ضمن تقبیح و محکومیت شدید کسانیکه با توسل به دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب، سعی در اثبات مدعای کذب خود نمودند و مصداق این آیه شریفه شدند که «يُرِيدُونَ أَنْ يَتَحَاكَمُوا إِلَى الطَّاغُوتِ وَقَدْ أُمِرُوا أَنْ يَكْفُرُوا بِهِ وَيُرِيدُ الشَّيْطَانُ أَنْ يُضِلَّهُمْ ضَلَالًا بَعِيدًا»(نسا/۶۰) اعلام می‌دارم که اینجانب بحمدالله هرگز دامن به چنین گناهان و اعمال منافی عفت نیالوده‌ام و از درگاه ربوبی و به برکت آیات نورانی قرآن، عصمت و پاکی خود را تا آخر عمر طلب می‌نمایم.

مستندات و اظهارات ارائه شده در سایت‌ها و برنامه‌ها و نمایش‌های تلویزیونی، سراسر کذب و جعلی است و به درد همان فیلم های سینمایی می‌خورد.
اینجانب تاکنون به دلیل جلوگیری از هتک آبروی جامعه قرآنی سکوت کرده‎ام، اما از این پس به همین دلیل و برای حفظ حیثیت خود در جامعه قرآنی در مقابل این هتاکی ها و پرده دری‌ها، اقدامات قانونی خود را از طریق محاکم صالحه قضایی انجام خواهد داد و ان شا الله و به فضل الهی همانطور که وعده الهی در آیات کریمه صدور این سخنان و در جریان تهمت زنی به اهل بیت پیامبر اکرم(ص)(قضیه افک)، خیر مؤمنان و شناخت دشمنان و منافقان در جامعه اسلامی است، از این امتحان و آزمایش الهی سربلند بیرون خواهم آمد.

در پایان ضمن تشکر و سپاس از ملت شریف و متدین و دوستان عزیز قرآنی که در این جریان با حمایت های خود موجب دلگرمی و توان تحمل این امتحان الهی شدند و عرض شرمساری به ساحت مقدس رهبر عزیز و فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) که دشمن کینه توز چون از صلابت و اقتدار ایشان به تنگ آمده و چون منی را واسطه هتاکی به ایشان قرار داده است که صد البته ذره ای غبار هم از این ماجرا بر دامن نورانی ایشان نخواهد نشست و دشمن از این خیال بافی نفعی نخواهد برد، خطاب به استکبار رسانه ای می ‌گویم؛ درست فهمیده اید که قرآن و خادمان و مروجان قرآن، بزرگترین سد و مانع در تحقق اهداف شوم و شبیخون فرهنگی شما هستند، اما با چنین نمایش‌ها و خیال‌پردازی‌هایی هرگز به مقاصد پلید خود نخواهند رسید و آنچه را که شما مبلغ و نشردهنده آن باشید، مردم بصیر و فهیم ما تکذیب می‌نمایند.

در پایان با التجا و استمداد از درگاه ربوبی برای دفع این کید و دسیسه به ذکر روایتی از امام کاظم(ع) که ذیل آیات شریفه اشاره شده در سوره مبارکه نور وارد شده است تبرک جسته و از برادران و خواهران ایمانی را از آلودن ذهنشان به اکاذیب و اتهامات ناجوانمردانه دشمنان قرآن و اسلام برحذر می‌دارم که مباد بر خلاف (لاتقف ما لیس لک به علم) با صدور بیانیه های دو پهلو آب به آسیاب دشمن بریزد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. اين آقا با برابر دانستن ارج و ارزش خودش همشأن با نظام و رهبرى و … فرار به جلوىى از خودش بجاى ميگذاره !!! بازهم ربط دادن به آمريكا و صهيونيسم و دشمنان اسلام و … !!! بسه ديگه اينهمه شعار و هزينه از اسلام و نظام!
  آخه تو كى هستى كه دنيا بخواد بشينه و براى زدن تو يا نظام بوسيلهء تو، ماهها انرژى و هزينه صرف كنه ؟؟؟
  جا داره كه مسئولين مربوطه براى يكبار هم كه شده با برخورد شديد با چنين شيوه هايي ، جلوى هزينه كردن از نظام رو براى تمام افراد و اشخاص بگيرند !!! چه خاطى باشد و چه غير خاطى!

 2. صداى استكبار ؟ خاخام هاى خام انديش ؟ اى خاك بر دهانتان و خون بر جگرتان ! حالا در خفا براى خادم خوش الحان مان نقشه مى كشيد ؟! خجالت نمى كشيد ؟! خيال كرديد حاج سعيد هم خادم كليساست ؟! زهى اوهام خام ! بسى تصورات باطل ! ملت خوب ميدونند شما جماعت با هر كسى كه اسمش حاج سعيد باشه مشكل داريد ! دست از اين « بچه بازى » ها بكشيد، ناسلامتى بالغ شده ايد !

  1. به كجا چنين شتابان اخـوى ؟!؟!؟!؟
   چرا از گذشته و تاريخ درس عبرت نميگيريد ؟ و هميشه كارى ميكنيد كه آن كسى واقعاً خلاف و خطايى مرتكب شده هم ، با رندى به زير لباس پنهان شود و شما نيز چون از ابتدا كوركورانه به دفاع از آن برخواسته ايد ، حتى پس از افتادن كوس رسوايى اش ،،، همچنان و به اجبار تا به آخر بدور از منطق و انصاف مجبور به حمايت كوركورانه و اجبارى از گناهكار شويد، چرا كه برايش هزينه بسيار كرده ايد! و مصرانه همچنان سر بر ديوار نا حق گذاشته و با سماجت بفشاريد !!! درس بگيريد اخوى ، درس …!

 3. مستنداتش موجود است.تهدیدهای این آقا هم با صدای خودش پخش
  شده و شاهدان زیادی هم گواهی دادن. تهمت نیست بلکه عین حقیقت است.

 4. چرا کسی توی دهن چنین افرادی که خود را با اهل بیت پیامبر مقایسه میکنند نمیزند ؟!!
  و چرا خبرگزاری قران آن را منتشر میکند ؟!!

 5. کاش این آقا به جای نوشتن بیانیه از کسانی که آن ها را مفتری می خواند شکایت می کرد تا دادگاه مشخص می ساخت ایشان مجرم و فاسد است یا آنان دروغگو. اصلاً یکی از دلایل بدبینی مفرط مردم به امثال این آقا همین است که تا شکایتی از این جماعت می شود یک عده آدم سیاسی کار شروع می کنند به طرفداری از متهمان و بیانیه در کردن از خودشان. آخر برادر من مگر تو قاضی هستی که بیانیه می دهی و یک طرف دعوا را محکوم می کنی و طرف دیگر را تبرئه؟ به والله آخرتی هم وجود دارد و باید پاسخگوی رفتار و گفتار خود باشید.

 6. این طامه بافتن ها چیست؟ خدا ورسول وائمه و……. خرج چه میکنی ؟ بزرگترین جرم منتسب کردنت به رهبریست. ایا کسی به تو گفته است به چه حقی از دیگران خرج میکنی؟ …

 7. هرگز، حقيقت تا به ابد قابل پوشاندن نيست! هيهات اگر ابر بتواند براي هميشه دنيا، ماه (حقيقت) را از ديده ها پنهان کند! تمسک به آيات قرآني براي پنهان کردن حقيقت و پشت دين و مذهب قايم شدن، جز هتک مذهب و نشر تنفر از آن، عايدي نخواهد داشت.

 8. خرابکاری وشهوت توذات همه ادمها هست نمیشه بواسطه قرانی بودن یه نفر اورواز هر گناهی پاک کرد […]

 9. واقعا متاسفم برای کسانی که براحتی درباره ی افراد قضاوت می کنند کسی که بی آبروست آبروی دیگران هم برایش اهمیت ندارد و به راحتی تهمت می زند …
  مراقب خودمون باشیم این یک آزمون برای همه ی ماست تا مشخص شود چه کسانی براحتی هر چه به فکرشان میرسد بر زبان می آورند

 10. متأسفانه اجرای عدالت در ایران پس از جنگ [چیز] شد. اصلاح طلبان را به هزار فشار و… وادار به اعترافات تلویزیونی و…می کنند اما دردانه های خودی را؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا