خرید تور تابستان ایران بوم گردی

مایلی‌کهن: کی‌روش بعد از بازی با کره جنوبی ‌کجا تشریف برد؟

سرمربی ملوان‌ در مورد عملکرد تیم ملی گفت: آقای کی‌روش بعد از برد تیم ملی کجا تشریف بردند؟ مگر در عهد حجر به سر می‌بریم؟

به گزارش تسنیم، محمد مایلی‌کهن در کنفرانس خبری پس از بازی دو تیم ملوان بندرانزلی و بادران تهران که عصر امروز در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی برگزار شد اظهار داشت: زمین بازی با توجه به شرایط جوی و بارندگی‌های چند روز گذشته شرایط مناسبی نداشت اما دو تیم بازی خوبی را ارائه کردند.

سرمربی ملوان با بیان اینکه جامعه داوری ایران دست به کار بزرگی زدند گفت: فغانی و همکارانش مایه سربلندی ایران در جام جهانی هستند و امیدوارم همانند المپیک که توانستند مایه افتخار ایران شوند در جام جهانی بتوانند فینال این مسابقات را سوت بزنند.

مایلی‌کهن با اشاره به این که تمام مجموعه ملوان در این پیروزی شریک هستند در روش بازی تیم خود بیان کرد: دو تیم بازی جوانمردانه‌ای ارائه کردند و تیم ملوان شایستگی برد در این دیدار را داشت و بازیکنان ملوان برای خوشنودی مردم انزلی با بهترین شرایط خود در زمین حضور پیدا می‌کنند و بازیکنان ملوان با توجه به شرایط تیم کمترین استراحت را دارند.

سرمربی ملوان با بیان اینکه ملوان سعی می‌کند با توجه به امکاناتش تیم خود را ترمیم و آرایش کند در مورد سیاست ملوان در ادامه لیگ و جام حذفی توضیح داد: سیاست باشگاه به گونه‌ای است که در روند آماده‌سازی بازی‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور به تیم خودمان آسیب نزنیم و بتوانیم بازی خوبی را نیز در برابر تراکتور به نمایش بگذاریم.

مایلی‌کهن با اشاره به اینکه تیم‌های انتهای جدول سختکوش هستند درباره بازی‌های داخل خانه ملوان اظهار داشت: ملوان در داخل خانه 5 برد و 1 تساوی کسب کرده است و در بین تیم‌های لیک دسته اول دارای رکورد است و در خارج از خانه نیز تمام تلاش خود را به خرج می‌دهیم.

سرمربی ملوان با بیان اینکه استعدادهای زیادی در استان‌های شمالی وجود دارد گفت: امکانات در شمال کشور مناسب نیست و این شرایط در آینده به ملوان ضرر خواهد زد و به استان‌های شمالی به‌دلیل سرسبزی آن جفا شده است و شمال کشور همانند بهشت برین است اما در آن امکانات وجود ندارد.

مایلی‌کهن با اشاره به اینکه با کسی عداوت و دشمنی ندارم در مورد عملکرد تیم ملی بیان کرد: آقای کی‌روش بعد از برد تیم ملی کجا تشریف بردند مگر در عهد حجر به سر می‌بریم و باید پول جوجه و نوشابه کی‌روش رو من و شما بدهیم و هزینه‌های او بر عهده ماست.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا