خرید تور تابستان

سعید طوسی با صدای آمریکا مصاحبه کرد؟

سایت اصولگرای پارس نوشت:

صدای آمریکا این هفته در تماس تلفنی با آقای طوسی نظر ایشان را درباره حواشی اخیر جویا شد.

چندی پیش تلویزیون دولتی آمریکا در یکی از برنامه‌های بخش فارسی خود اتهامات اثبات‌نشده علیه آقای «سعید طوسی» (از قاریان شناخته‌شده کشورمان) را دستاویز تبلیغات ضدنظام قرار داد.این رسانه بیگانه که همواره در حمایت از تبه‌کاران و مجرمان نقش وکیل‌مدافع را بازی می‌کند، این بار در نقش مدعی‌العموم ظاهر شد و حیثیت یک شهروند متهم را پیش از پایان سیر قانونی بررسی پرونده‌اش در دستگاه قضائی، خدشه‌دار کرد.

تلویزیون فارسی صدای آمریکا این هفته نیز در تماس تلفنی با آقای طوسی نظر ایشان را درباره حواشی اخیر جویا شد که نامبرده ضمن ابراز گلایه از «یکطرفه به قاضی رفتن اتهام‌پراکنان»، در اظهاراتی تلخ، از اینکه در زندگی روزمره خود هم دچار مشکل شده است سخن گفت.

طوسی با بیان اینکه “دشمنی دیرینه دارند؛ شکایتی هم دارند.. خوب بود من هم صحبتی می‌کردم…” اضافه کرد: «در ایران حیثیتی برایم نمانده است. البته آبرو و عزت دست خداست، اما من الان می‌خواهم بروم سر کوچه نان بخرم، اذیت می‌شوم.»
وی همچنین در این مصاحبه کوتاه از تنظیم لایحه حقوقی علیه اتهام‌پراکنان خبر داد.

بر اساس اعلام بخش فارسی VOA، آقای سعید طوسی درخواست این شبکه برای ادامه گفتگو را بی‌جواب گذاشته و از پاسخ دادن به تماس‌های بعدی تلویزیون دولتی آمریکا خودداری نموده است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. این مصاحبه کردن با صدای امریکا ، نشانگر این است که طرف پشت خود را در حال خالی شدن میبیند و نا امید شده و از وضع خراب خودش ناله کرده،
    شاید واجب شود راه آن سعید دیگر را ( سعید امامی) را بپیماند .

  2. ایشان حتی اگر چنین جرمی را هم مرتکب نشده باشند، به علت مصاحبه با رسانه ضد انقلاب صدای آمریکا و صحبت کردنشان از موضع ضعف، باید مورد توبیخ قرار می گرفتند. در ثانی، مگر رسانه در داخل کم است که با صدای آمریکا مصاحبه شد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا