خرید تور تابستان ایران بوم گردی

بازخوانی انتقاد تند به بازیگر مایکل هاشمیان گاندو پس از افتتاح نانوایی

خبرآنلاین در ابتدای امسال نوشت:

و چه ترحم برانگیزند افراد  کم‌هوش و ساده لوحی که فکر می کردند سریال امنیتی ساخته اند و در واقع گول  دو برادر عضو سازمان مجاهدین خلق(منافقین)را خورده بودند که سناریو اصلی را نوشته و به آنها رسانده بودند.

مهاجری به پیام دهکردی / در سریال گاندو، «گول دو برادر عضو سازمان منافقین» را خوردید
  • محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا در کانال تلگرمی «از: #مااصولگراها» نوشت:

از: #مااصولگراهابه: آقای پیام دهکردی بازیگر محترم سریال #گاندوبا سلام

  • در ویدیویی که منتشر شده ،گفته اید به نانوایی روی آورده و بازیگری را کنار گذاشته‌اید. نمیدانم این تصمیم بخاطر بازی در سریال رسوای گاندو است یا دلیل دیگری دارد. اما اگر بخاطر سریال بوده، خدا را سپاس بگویید و به کفاره حضور در ان کار، در شغل شریف نانوایی به خلق خدا خدمت کنید و دعا کنید که بقیه همکاران سریال هم شغل شرافتمندانه‌ای پیدا کنند.
  • تهیه کننده سریال دستمزدش را از وزارت ارشاد گرفت و رئیس شد؛ کارگردان محترم هم به پولش رسید؛ رئیس شبکه ۳ هم بقای مدیریتش را تضمین کرد؛ آقای علی عسگری رئیس پیشین صداوسیما نیز که گاندو در زمان او ساخته شد،به سفره #پتروشیمی رسید.فردی که شما نقشش را بازی کردید در یک مبادله سیاسی به امریکا رفت و الان دارد عشق می‌کند.آن تمساح پوزه کوتاه بدبخت هم،چشم‌ به راه بازی در بخش بعدی سریال است!
  • و چه ترحم برانگیزند افراد کم‌هوش و ساده لوحی که فکر می کردند سریال امنیتی ساخته اند و در واقع گول دو برادر عضو سازمان مجاهدین خلق(منافقین)را خورده بودند که سناریو اصلی را نوشته و به آنها رسانده بودند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا