خرید تور تابستان

پخش زنده الاتحاد کلبا و خورفکان 24 شهریور 1402 | لیگ کاپ امارات 2024_2023

پخش زنده الاتحاد کلبا و خورفکان 24 شهریور 1402 را در انصاف ورزشی ببینید؛ شاگردان فرهاد مجیدی در دیدار برگشت لیگ کاپ امارات از ساعت 19:30 میزبان خورفکان هستند.

تیم فوتبال الاتحاد کلبا که با هدایت فرهاد مجیدی فصل گذشته بهترین رتبه تاریخ خود در لیگ امارات را بدست آورد، کار خود را در این فصل که مهدی قایدی را نیز در ترکیب خود دارد با یک باخت و یک مساوی آغاز کرده و در لیگ کاپ نیز در خانه خورفکان به تساوی 1 بر 1 رسیده و حالا باید در دیدار برگشت از این تیم از ساعت 19:30 پذیرایی کند.

تیم مجیدی در فصل گذشته در رتبه هشتم قرار گرفت و رقیب امروز آن‌هاد یعنی خورفکان، فصل قبل را در رتبه دهم جدول به پایان رسانده است و در این فصل از دو بازی 3 امتیاز دارد.

شما می‌توانید برای تماشای پخش زنده الاتحاد کلبا و خورفکان 24 شهریور 1402 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده نمایید:

پخش زنده الاتحادکلبا و خورفکان 24 شهریور 1402 | لیگ کاپ امارات 2024_2023

پخش زنده الاتحاد کلبا و خورفکان 24 شهریور 1402

تیم فوتبال الاتحاد کلبا که در فصل گذشته با هدایت فرهاد مجیدی با 33 امتیاز در رتبه هشتم لیگ 14 تیمی امارات قرار گرفت و بهترین عملکرد تاریخ خود در لیگ امارات را ثبت کرد، در این فصل با تقویت تیم و حضور چهره‌هایی چون مهدی قایدی رویاهای بزرگتری دارد.

فرهاد مجیدی که پس از خلق اولین قهرمانی بدون شکست لیگ فوتبال ایران با استقلال به همراه دستیاران خود صالح مصطفوی و گابریله پین به امارات کوچی تکراری کرد حالا دومین فصل مربیگری در فوتبال امارات را که حدود 7 سال در آن بازی کرده بود را تجربه خواهد کرد.

اما از آن سو خورفکان امارات در فصل گذشته با 25 امتیاز در رتبه دهم قرار گرفت و با منطقه سقوط تنها 5 امتیاز فاصله داشت و از سقوط فرار کرد و حالا باید دید کدام تیم در لیگ کاپ می‌تواند دیدار را به نفع خود به پایان ببرد؛ دیدار رفت دو تیم 1 بر 1 شده و حالا کلبا در خانه شرایط خوبی برای پیروزی دارد.

اما شما مخاطبان عزیز انصاف ورزشی می‌توانید پخش زنده الاتحاد کلبا و خورفکان 24 شهریور 1402 را از ساعت 19:30 امروز و با استفاده از لینکی که در خلال مطلب با همکاری آپارات اسپرت در اختیار شما قرار داده شد، تماشا کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا